reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Socjalne - urlopy, świadczenia, becikowe, dodatki, żłobek

Aga- rozliczałaś się już? tam sa takie kwadraciki z miesiącami? mam odliczyć wszystkie 12 miesięcy?:) zaznaczyłam tylko od luteg- bez stycznia... a wg tego, co piszesz-powinnam cały rok, tak?
 
reklama
Ej a wy sie macie z czego rozliczac :eek: Bo ja nie wiem jak to jest gdy sie jest na L4 a potem na macierzysnkim to sie z takieho dochodu rozliczamy z Urzedem skarbowym?
Zabijcie mnie, ale nie wiem i nie mam zielonego pojecia jak to jest z Pitami w tym roku dla nas młodych mamuś ;-)


Czy ta ulge na dziecko odliczacie moze od dochodu męża :sorry:
 
No tak ;-) To ja wiem ze maz bedzie sie rozliczal i moze to sobie odliczyc ;-) Juz to sobie doczytalam. Jestem ciekawa jak wygladaja Pity dla mam pozostajacych na urlopach macierzynskim i wychowawczym ;-) Ale skoro za caly rok 2009 płacil mi ZUS to chyba nie dostane rozliczenia podatkowego :eek: A moze dostane? Wie ktos cos na ten temat?
 
no mozemy razem, mnie to obojetne ale ja nie wiem co ja dostane z firmy... o to mi chodzi, bo zawsze dostawalam od firmy te Pity co mialam sie z tego rozliczac a ktos mi powiedzial ze w tym roku nie dostanego tego bo nie pracowalam :sorry: i to chce wiedziec... Czy dostane z firmy jakies info czy nie ;-)
 
reklama
Do góry