reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

solarium/sauna/opalanie/ pływanie a karmienie

witam
macie rację ja równiez chodziłam na basen do 7 miesiaca ciązy i teraz po urodzeniu nadal kontynuuje juz 4 miesiąc i zgadzam się ze ż pustymi piersiami pływa sie lepiej a woda jest na tyle ciepła że nie ma obawy trzeba tylko uważać jak się wychodzi do przebieralni.Zdarzyło mi sie też ze musiałam nakarmic dziecko na spacerku nie było ciepło 4 stopnie i trochę wiało ale na szczęście nic się nie działo ale nie polecam pozdrawiam
 
reklama
jak uważacie- można się kąpać w morzu/ jeziorze karmiąc piersią? czy lepiej się wstrzymać? boję się trochę zapalenia. a wybieramy się na weekend nad jezioro w lipcu jak pogoda dopisze :)
 
nigdy sie nad tym nie zastanawiałam ale sądze iż jak jeziorko jest czyste to dlaczego nie. tylko przed karmieniem umyj piersi tak na wszelki wypadek bo nigdy nic nie wiadomo. Dobrej zabawy wam życze i ładnej pogody :-)
 
witaj,ja mam kolezanki ktore chodza ,tyle ze piersi zakrywaja wacikiem albo stanik zostawiaja,
a w regulaminie jest ze nie mozna,i na odpowiedzialnosc swoja sie podobno wchodzi
 
reklama
Do góry