reklama

Sonda Impreza Roczkowa

Temat na forum 'dzieci urodzone w sierpniu' 09' rozpoczęty przez kaskax25, 28 Czerwiec 2010.

?

Nasza Impreza roczkowa przedstawia sie nastepujaco:

1. Nie robie gościny beda tylko my rodzice i dzieci/cko

głosów: 1
    3,2%
  2. Robie kameralna impreze dla dziadków i chrzestnych max 10 gości w domku

głosów: 23
    74,2%
  3. Robie wieksza impreze beda dziadkowie, chrzesni i kilku krewnych max 20 osób w restauracji

głosów: 4
    12,9%
  4. Robie bibe a co!!Zapraszam mnóstwo gosci i wynajmuje sale.

głosów: 3
    9,7%
  1. kaskax25

kaskax25 mama wspaniałej trójki

POniewaz wielkimi krokami zbliza sie najwazniejszy dzień w tym roku dla naszych najmłodszych pociech ciekawa jestem jak beda wyglądać wasze imprezy roczkowe czy robicie je w domu kameralnie czy raczej robicie jakies wielkie imprezy. Podzielcie sie pomysłami na taka impreze moze padna jakies propozycje na menu, na zabawy dla dzieci itp. U góry sonda anonimowa jak mniej wiecej bedzie wygladac wasza uroczystość:-)

2. izabela...

izabela... Fanka BB :)

my będziemy robić "imprezkę" na dworze, tzn u teściów na ogródku, zrobimy grilla albo zamówimy cetering z jakiejś restauracji, ale jakie będzie konkretnie menu to pewnie okaże się dopiero w sierpniu ;-) na pewno będzie tort :-D i...
    my w sumie zapraszamy dziadków, chrzestnych, kuzynkę Mai z rodzicami i to by było chyba tyle ;-)

3. reklama
  4. dominiczka87

dominiczka87 Sierpniowa mama 2009

My ostatnio rozmiawialiśmy na ten temat. Wyszło mi ok. 20 osób + 5 dzieci i solenizantka:-). Nie ma szans żebym towarzystwo upchnęła u siebie w domu wiec zorganizujemy albo uteściowej na podwórku albo u mojej babci na działce, opcja 2 lepsza(zrobimy grilla, ognisko) bo nie bede sie musiała matrwić, że dzieciaki porozwalają coś. No ale to wszystjo jak będzie ładna pogoda. A jak będzie zimno i deszczowo to ja nie wiem co zrobie. Chyba wyjade:-D

a no i nie wiem co mam w tej sondzie zaznaczyc bo bede miec ok 20 osób ale nie w restauracji(na to nas nie stać- 20 osób po 80 zł + 5 po 40 daje już niezła sumkę)...

5. megaczka

megaczka Fanka BB :)

hmm to ja najpierw zaznaczyłam a potem doczytałam :-D u mnie też najbliższa rodzina czyli dziadkowie, chrzestni + rodzeństwo moje i mężulka i my to już jest ponad 20 osób nie licząc dzieci :/ więc na pewno robimy w knajpie, ale tańszą wersje gdzie przynosimy swojego co sie da, no i robie w małym mieście więc nie jest tak drogo, jakies 50 zł za dorosłego a dzieciaki same maluchy (najstarszy 5 lat ale niejadek) i chyba za nich to chyba 15 zł będę płacić, ale ta impreza to jeszcze nic pewnego bo nie mam żadnego terminu zarezerwowanego. W sumie to wolałabym za tą kase jechać gdzieś na wakacje we 3 ale nie mam wyjścia bo nie mam gdzie wyprawić Młodej roczku, na szczęście babcie się dokładają, bo nie wiem czy byśmy sami dali rade...

6. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

hmmm...ja nie wiem czy rodzice chrzestni przyjadą....dopiero co na chrzcinach byli a mają kawałek drogi - zaproszę i się zobaczy :-)
    tak czy siak imprezkę robię w domku :-) miejsce mam, zmywarkę mam ;-) a co u siebie to u siebie :-)

a bedzie max 17 osób :-)

7. Efe1980

Efe1980 Sierpniowa mama Gabrysi

No to ja właśnie doszłam że mam mały problem.
    21 sierpnia moja kuzynka a siostra ojca chrzestnego wychodzi za mąż i my się oczywiście na tą imprezę wybieramy. Głupio tak jej się wciąć z roczkiem na poprawiny na przykład a chcieć żeby przyjechali na roczek jeszcze gorzej, bo ich nieźle trzepnie po kieszeni ta impreza:(
    Więc chyba skromnie w domu zrobimy. Za to 2 latka mam nadzieję, że będzie kinder bal u nas w ogrodzie;)

8. Zulejka78

Zulejka78 mama Oli i Antosi

Teraz ja :)

Akurat w Toski urodizny (25 sierpnia) będziemy w Rewalu więc ten szczególny dzień uczcimy we czwórkę. Wracamy 27 do domu i tak myślę, że 29 w niedziele zrobimy na działce grilla. Będą dziadkowie, chrzestni z dziećmi i moja babcia. Wyjdzie 12 dorosłych i z Tosią czworo dzieci.
    Jeśli będzie padać to ten sam skład w domu ale bez grilla :)

9. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

U mnie max 12 osob,wiec zaznaczylam impreze kameralna ;-)
    Ale podchwycilam tu pomysl Izabeli bo gdyby byla pogoda( w tamtym roku 14 sierpnia bylo pieknie:-) )to moglabym tez u tescia grilla zrobic,talerzyki papierowe co by za duzo sprzatania nie bylo ;-)no ale plan B trzeba miec w razie jezeli pogody nie bedzie...wiec jak nie bedzie to bede musiala stanac przy garach i cos przygotowac u Nas w domu...ale jeszcze absolutnie nie mam pomyslu CO :no: Licze mocno na te pogode :-p

10. reklama
  11. basia1807

basia1807 mama trzech skarbów

my standardowo do kosciola:-D

a potem w domu...ja mam male pole do popisu:dry:

nie wiem kto bedzie... napewno rodzice chrzestni, moja mama, moj tata... moze uda sie babcie wyciagnac ii jego szurnieta rodzinka:dry:

choc nic pewnego bo druga szwagierka ma rodzic poczatek serpnia... wiec sie zobaczy:dry:
    a jak mnie wkurza to pojade do mamy i tam zrobie:dry:

12. reksio83

reksio83 Ola-Mama Cudownej Dwójki

my kameralnie - dziadkowie, moja sis (chrzestna Zosi) z mężem (i bejbolkiem w brzuszku:-)) szwagier (chrzestny) szwagierka i my.. czyli 10 osob i najważniejsza osóbka na świecie - ZOSIA!! :-D

Poleć forum