reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sonda Impreza Roczkowa

Nasza Impreza roczkowa przedstawia sie nastepujaco:

  • Nie robie gościny beda tylko my rodzice i dzieci/cko

    Głosów: 1 3,2%
  • Robie kameralna impreze dla dziadków i chrzestnych max 10 gości w domku

    Głosów: 23 74,2%
  • Robie wieksza impreze beda dziadkowie, chrzesni i kilku krewnych max 20 osób w restauracji

    Głosów: 4 12,9%
  • Robie bibe a co!!Zapraszam mnóstwo gosci i wynajmuje sale.

    Głosów: 3 9,7%

  • Wszystkich głosujących
    31
oj to ja chyba się wylamie;-)
my pod koniec sierpnia roczek z chrzcinami robimy a będzie nas: dziadkowie 3, chrzesni z połówkami to 4, my to 2, rodzenstwo z rodzina to 8, kuzynostwo 3 i przyjaciele od serca 6 czyli 18 + dzieci w wieku od 1 do 17lat:-D 15!!!!!! czyli razem 33 osoby!
wiec impreza bedzie w restauracji, koniecznie z ogrodem muszę się zmiescic w cenie 1500zl
 
reklama
My podobnie jak Sempe:)
Przyznam szczerze, że ze względów oszczędnościowych m.in.:zawstydzona/y:
Ale też chrzest, a własciwie dopełnienie chrztu, jest dla nas baaaardzo ważną uroczystością, no i bedziemy mieć okazje do świętowania podwójną:) Przyjęcie robimy w restauracji, będzie w sumie...liczę..14 osób dorosłych i 10 dzieci (w tym Franula). Czas akcji: 1 sierpnia:-)
 
no my juz mamy na 100% pewne ze urodzinki na ogrodku u mamy mojeje:)) grilla sie zrobi, torcik zamowi...mamam chrzestna amelki nie da rady przyleciec na urodziki niestety wiec w sumie (jesli policze kuzynke ktora sie na mnie obrazila o kase hihihi) bedzie nas ok 15 osob + 3-4 dzici w zaleznosci czy kuzynka przyjdzie hihihi
 
Karincia, w wawie pewnie by się nie wyrobiła.. U nas na te 22 osoby (2 dzieci bez wyżywienia bo za małe) cena ok 700-750 zł. Wszystko zależy od tego gdzie się robi i od ilości potraw. Mieliśmy początkowo robić w pensjonacie w Karpaczu, gdzie robiliśmy komunię Natki, ale termin problematyczny - szczyt sezonu. Tam zapłacilibyśmy podobnie.
 
hej,
my robimy na około 15 osób - najbliższa rodzina (dziadkowie, ciocie z wujkami i chrzestni), ale nie w restauracji, tylko może już w nowym domku ;-)
 
Karincia, w wawie pewnie by się nie wyrobiła.. U nas na te 22 osoby (2 dzieci bez wyżywienia bo za małe) cena ok 700-750 zł. Wszystko zależy od tego gdzie się robi i od ilości potraw. Mieliśmy początkowo robić w pensjonacie w Karpaczu, gdzie robiliśmy komunię Natki, ale termin problematyczny - szczyt sezonu. Tam zapłacilibyśmy podobnie.

Ja nawet nie wiem jakie są koszta w Wawie ale ja chrzest robiłam za Gdańskiem (Pruszcz) i za 10 osób zapłaciliśmy 700zł + koszt tortu :baffled:
Nie wiem gdzie Sempe mieszka, no może Jej się uda zmieścić w tej kwocie ale naprawdę wątpię :confused:
 
reklama
Do góry