reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sonda moderator

Kto na moderatora?


  • Wszystkich głosujących
    15
  • Ankieta zamknięta .

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
BlackWizard utraciła prawa moderatorskie.
Poszukujemy kogoś na jej miejsce.
Czekam na chętne wybrane przez grupę.
Pozdrawiam
 
reklama
Zgłaszam swoją kandytature na moderatora ;-)
Z chęcią zajmę sie naszym wątkiem :-) :tak:

Piszcie czy jestescie "za" czy "przeciw".
 
W takim razie też się zgłaszam, skoro już kilka głosów mam ;)

Chętna do współpracy z Elizą :)
 
dziewczyny ja tu dość nowa jestem także trudno mi się wypowiadać ale skoro jesteście chętne to ja jak najbardziej jest za!
 
to ja proponuję zrobić sondę :tak:, może któraś umie coś takiego zrobić, na jakimś wątku widziałam
 
Tak jak zaproponowała nasza droga koleżanka - sonda :)

edit: zaznaczyłam, ze ankieta publiczna, a tak być nie miało...

w każdym razie - w imieniu koleżanek chętnych i moim obwieszczam, że żadna nie będzie czuła urazy ;)
 
Ostatnia edycja:
Olaboga a ja tak w razie przypominam ze moj stary nick to Eliza_eM :-D bo pewnie wiekszosc mysli zem nowa :-D
 
Kochanie, chwilę główkowałam co to za LIZA, ale po mega dużym suwaczku wpadłam ;-)
 
reklama
zuzla, masz tupet dziewczyno... widzę, że nie jest Ci głupio, że zjechali Cię na innym forum - przyszłaś tu, żeby się "zemścić"? Dorośnij! Na swoje nieszczęście obstawiłaś dziewczynę, którą zaproponowałam :rofl2:
 
Do góry