reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sonda moderator

Kto na moderatora?


  • Wszystkich głosujących
    15
  • Ankieta zamknięta .
no właśnie tak miałam się pytać dlaczego głosuje osoba która się u nas nie udziela, bez sensu :wściekła/y:. A wy dziewczyny brać się do roboty i klikać :tak:
 
reklama
Liza nie gadaj bzdur!!! Wiesz jak było u mnie - brałam pod uwagę Ciebie, Nickie i na-tuskę. Nickie jednak ucichła troszkę, Tobie nie chciałam dawać więcej roboty, bo w końcu masz trójeczkę, a na-tuska udziela się dzielnie ;-)nie obrażaj się :*
 
A ja własnie chcialam byc modem tutaj by sie udzielac czesciej, bo co jak co jakos motywacji nie mam ostatnio, poniewaz i tak wiekszosc moich postów poprostu "ginie", na BB jestem i tak codziennie... takze co to za wiele pracy :dry: ale oki, temat skonczony :-p
 
na-tusko zuzla jest to taka bardzo inteligentna osóbka, która zaczęła mnie obrażać, bo użyłam słowa "pisianie"... :-D posty swoje usunęła sama, bądź ktoś zrobił z nimi porządek
 
nie no jak ktoś lubi to niech mówi do dzieciaczka "pięknie oddałeś mocz Kochanie" ;)
 
reklama
Hehe nie znam tej zuzula czy jakos tak na szczescie... :dry:

Co do moda to tak, moga byc dwa, fajnie by bylo by byl ktos kto dluzej sie tu udziela tez... :-p ale juz nie bede sie sprzeczac...
 
Do góry