reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sonda moderator

Kto na moderatora?


  • Wszystkich głosujących
    15
  • Ankieta zamknięta .
reklama
podsumowując - mam z pośród naszej trójki najmniej postów... udzielam się tu odkąd się zarejestrowałam (to mój taki forumowy dom ;)) [swoją drogą na-tuska, jak to zrobiłaś, że w krótszym czasie strzeliłaś prawie 2 razy więcej postów? ;)]
szkoda, że Wyszły takie niesnaski z powodu moderatora :(
 
półgłówku znam cie osobiście, ale serio nie wiedziałam, żeś taka pusta jak tu się okazuje...Nieuk...:p:p
A ankieta była PUBLICZNA więc mogłam zagłosować:p:p
Żal ci, że nie za tobą???:p:p Głupków nie popieram!!:p:p
forum to nie miejsce na tego typu komentarze, i bez względu na wszystko nie masz prawa tu nikogo wyzywać
proszę moderatora o usunięcie tego posta zuzla
 
Dziewczyny, mam prośbę, żeby ignorować takie posty. Właśnie o to chodzi, aby mącić więc nie dajmy tej satysfakcji. Celowo nie zwracam się osobowo, bo po co?
Nie znam się na tym, ale czy można zablokować możliwość udzielania się danego użytkownika na danym forum???
 
na-tuska, ja też pisze na innych wątkach, ale tyle co Ty nie potrafiłabym natrzaskać - podziwiam ;)

zuzla - nie kompromituj się. Gdybyś była tak inteligentna jak myślisz, to nie wchodziłabyś na forum tylko po to, aby mi ubliżyć, tylko zrobiłabyś to w cztery oczy... choć wątpię, że rozmawiam z ludźmi Twojego pokroju
i jak widzisz - Twój głos jest mi zbędny...

edit: w poniedziałek kończy się sonda i będziemy mogły zwalczyć takie pyskówki... ;)

PS. tylko czekam, aż zuzla przyczepi się do słowa "natrzaskać" ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry