reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

sorki ze dopiero teraz wczoraj o 21 sms
Info od Alki
info od Alki

Pozdrowienia z Raszei ;) spoko- nie rodzę jakby co ;)
przyjechałam sprawdzić grzybicę bo miała brzydką wydzielinę i mnie zostawili bo na ktg młody sie nie ruszał. Teraz wojuje strasznie a ja muszę tu zostac. Leze od godziny na ktg.

z dzisiaj

teoretycznie nie ma wskazań do hospitalizacji ale mnie nie wypuści bo jestem 6 dni po terminie i jak chce to mogę wyjść na własne zyczenie
 
reklama
reklama
Witam
Niki została przyjęta do szpitala,po KTG i po konsultacji lekarskiej rozwarcie 4 cm,skurcze co 4 min.
, została zabrana na porodówkę.
Urodziła mam córkę Maje :)
pisał A.
A tu coś ode mnie:)-poród ciężki ale o dziwo szybki.Maja Antonina-60cm,waga-4106g,poród SN.
Fazerka-przepraszam ze nie dalam znac,ale to sie potoczylo blyskawicznie.Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry