reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

reklama
Żona kazała mi dodać post ;)
-skurcze zaczęły się w sobotę nad ranem (nieregularne)
-w niedzielę po 6-tej rano odszedł czop
-7.30 trafiliśmy na IP, badanie wykazało niewielkie rozwarcie -małe 3
-9.55 było już po wszystkim :D (dodam tylko ze bez kroplówki i nacinania)
3,95kg, 57cm, 10pkt

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej tu tysia z BB: od soboty jestem w szpitalu bo mialam termin, szyjka skrocona i zamknieta, jutro maja mi zalozyc cewniczek z balonikiem na rozwarcie zobaczymy jak to bedzie, a mala wg usg wazy ok 3650 kg klocus maly. P.S. Powiem wam cos ze kolezanka urodzila przez cc chlopca 5600 kg dlugi 66 cm lekarze powiedzieli ze wiecej ciazy juz nie donosi tak ma porozrywana macice, trzymajcie sie cieplo
 
reklama
z ogromną przyjemnością zawiadamiam, że GośkaRW wreszcie doczekała się Wery!!!:):):)

"Hej. Tu GośkaRW. Wera przyszła na świat wczoraj o 22:49, 10 punktów, 53 cm, 3015 g. Na razie jest cicha. Poród okupiony wielkim moim cierpieniem, nie obyło się bez znieczulenia. Pozdrowienia dla bb cioć!"

GRATULUJEMY!!!:):):)
 
Do góry