reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

Dziewczyny! Rozmawialam z kivinko ktora znowu odeslali ze szpitala do domu. Lekarz stwierdzil ze szyjka jeszcze jest rozwarcie na centymetr i ze nie ma sensu zeby zostawala w szpitalu bo i tak dzis nie urodzi. Wiec pakuja sie i jada do domu. Maja przyjechac jak bede skurcze co 5 minut i odejda wody. Kivi smieje sie juz ze czuje sie jakby kolejny raz na wakacje z torbami jechala:D To tyle co wiem!
 
reklama
sms od Madziaka78
"Kochana! Jestem na porodówce, rozwarcie na 2 cm, wody juz prawie odeszły, Felek postanowił nie czekać na tatusia, łobuz jeden :). Boli mocno, skurcze co 3-4 minuty, ale narazie da sie wytrzymac. Sciskam wszystkie cioteczki!"
 
Pogratulowałam Madzi od nas i zapytałam czy eMek zdążył i oto odpowiedź:

"Przyjechał w momencie, kiedy położna przecięła pępowinę :) Więc poczekał grzecznie na korytarzu :) Teraz siedzimy sobie razem, cyckujemy itp :)"


Ale przyjemnie pisze, ze takie rzeczy!!! :)
 
reklama
Do góry