reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

sms od MAGDY

"Koło 9 maluchy były na świecie. Szymek 3060 g i 51 cm jest ze mną. Franio 2600 i 50 cm w inkubatorze otwartym na obserwacji. Miał usg mózgowia i echo serca . Wszystko jest ok.ale stres na początku był. Podziwiam kobiety , które płacą za cesarki- ja powoli odzyskuję czucie w nogach , ranach trochę szczypie. buziaki"
 
reklama
Sms od Eweli
" Jejku, przepraszam mialam wczesniej napisac. Porod ciezki, kilkanascie godzin, niestety zakonczony cesarka. Bartus urodzil sie o 23:35, 8pkt. Teraz lezy w inkubatorku, biedny wymeczony, potrzebuje troszke tlenu. Robia mu badania. Jak bede wiedziala cos wiecej, dam znac! Dzieki za wsparcie i kciuki :-*"
 
od MAGDY

Franek dalej na obserwacji , na pewno do poniedziałku. Ma cały czas badane serduszko, ale wszystko jest na razie w porządku. Ma z tyłu na główce mały ubytek , gdzieś się odgniótł o kość u mnie w brzuchu. Szymek zdrowy , cyca ciągnie ale zasypia przy nim ciągle. Dla Franka staram sie też odciągać , ale cięzko mi idzie . Leże na oddziale z Darucha i jej chłopakami



DARUCHA URODZIŁĄ BLIŹNIAKI 28 MARCA:tak:
 
Sms od eweli:
" Hejka! Bartusia zabrali do Lublina do kliniki dzieciecej, tam ma lepsze warunki. Bo jednak plucka nie daly rady.. :-( Takze jestesmy na odleglosc do czwartku, maz jezdzi do niego. Echh..martwimy sie bardzo.. Ale wierzymy,ze bedzie dobrze! "

I kolejny:
" U mnie juz troche lepiej, od wczoraj wstaje i chodze, szew ciagnie, ale do wytrzymania. Przelyk boli po narkozie. No ale wiadomo cc to operacja. Malo sie odzywam bo jakos glowy teraz do tego nie mam.. Dzieki za slowa otuchy. Napisze jak bedzie lepiej. Pozdrowienia dla Wszystkich!"
 
reklama
Do góry