reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

reklama
napiszę po kolei smski od kivinko:

z wczoraj wieczora: " Po drugim ktg tętno podwyższone, bardzo dużo ruchów, lekkie skurcze. Pobrali wymaz, beda sprawdzac posiew. Najprawdopodobniej co z nerkami."

z dzisiaj rana:" Ciągle nic nie widzą"

"Leze na sali z laską około 30, która czyta bravo girl, spi w walkach i co 5 min nakłada błyszczyk. To tylko ja moge miec takie szczescie..."

Okazuje się, że pani doktor będąca dziś na dyżurze jest bardzo niekompetentna i w zasadzie, to kivinko leży i czeka, ale nie wiadomo na co i na kogo, bo nawet nie miała konsultacji z chirurgiem w sprawie wyrostka bądź nerek. Wieczorem ma być inna zmiana, więc może coś więcej zadziałają. No i przed chwilą dostałam smska:

"W końcu udało mi się złapać ordynatora.. Nie podobają mu się skurcze na ktg, kazał podać leki na rozwój płucek małej - 2 dawki, dziś i jutro..."

Także chyba coś się ruszyło...jestem in touch z kivinko, także postaram się na bieżąco informować.
 
Dostałam wiadomość ale nie wiem od kogo? Obstawiam albo g_agnes albo Aniaw23:

"Leżę w szpitalu, nie miałam siły wcześniej nic napisać:) miałam ataki kolki bo w pecherzyku mam kamienie. bole sa przy tym jak krzyzowe, okazalo sie ze mam wielowodzie etc oizdriw dziewczyny i napisz chociaz troche co u was"
 
reklama
Do góry