reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

reklama
Sms od kariny

Czesc Kasiu.Tu Karina z bb:)Jesli mozesz to przekaz prosze ze wczoraj o 22.35 przez sn przyszla na swiat Julcia:)Wazy 4010 g i jest sliczna.Na razie lezy w inkubatorku i odpoczywa bo porod byl mega wyczerpujacy dla nas obu.Dziekujemy za wszystkie kciuki i zyczymy powodzenia jeszcze nierozpakowanym mamusiom:)Buziaki
 
witajcie
ja nadal w dwupaku,od wczoraj leże na patologii.
mam rozwarcie na 2 cm,szyjka podatna,mały jest ułożony główkowo,główke ma lekko przypartą.takze jutro o 6 rano na blok porodowy i dostane kroplówke z oxy.mam nadzieje że się uda a poród będzie lekki,łatwy i przyjemny:-D
buziaki i pozdrowionka



 
reklama
Do góry