reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiczanki i reszta Zagłębia z sierpnia!!!!

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
29 Marzec 2006
Postów
4 240
Miasto
sosnowiec
Witam , Sosnowiec i całe Zagłębie! :)
Tak pomyślałam , że może tu będziemy opisywać naszych doktorków jacy są ile biorą itd, gdzie chcemy rodzić i dlaczego , może coś o szkołach rodzenia itp.
Zaczynajmy! :) :) :)
 
reklama
No dobra ja zacznę!
Szpital nr 2 ma dobrą opinię i lekarze z niego też. Ja chodzę do dr. jacka Schab (państwowo)i jestem zachwycona, cierpliwy, troskliwy profesjonalista. Dużo dobrego słyszałam o dr. Krzyżak ale osobiście nie wiem bo ona jest z 1-nki a tam rodzić nie chcę.
 
Mada, sorki, ze tak Wam sie wcinam w Wasz watek... ja z lutego jestem :-)
Ale..
ja tez jestem z Sosnowca :-) Rodzilam w dwojce :-)
A do Schaba gdzie chodzisz?? Na Sobieskiego?? Jesli tak, to mieszkam nad przychodnia :-)
Pozdrawiam
 
Tak na Sobieskiego. Jeżeli rodziłaś w dwójce to jak było ile trzeba "dać" żeby było ok. miałaś w osobnej salce czy na porodówce, jaką położną polecasz? jeszcze mogę z tymi pytaniami długo ;)
czy chodziłaś do 2 do szkoły rodzenia jak było_Odpowiedz proszę ::)
Acha i u kogo rodziłaś ::)
 
Hej ja jestem z Sosnowca
chodziłam do krzyżakowej przez caął ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona. niestety nie zdecydowałam się na poród w jedynce, bo dwa razy w czasie ciąży tam leżałam i nie mam dobrego zdania o położnych. rodziłam (miałam z góry planowaną cc) w dwójce i jestem bardzo zadowolona z opieki.
chodziłąm na sr do dwójki (razem z Kirą i razem sięspotkałyśy w szpitalu) - było ok.
 
Jeżeli rodziłaś w dwójce to jak było ile trzeba "dać" żeby było ok. miałaś w osobnej salce czy na porodówce, jaką położną polecasz?jeszcze mogę z tymi pytaniami długo .Jeżeli masz chwilę to prosze odpowiedz na pytania i opowiedz jeżeli cos ci przyjdzie szczególnego co sie zdażył do głowy bo rozumiem że przy maluszku nie masz zbytnio czasu na siedzenie przy necie ;)
Acha i u kogo rodziłaś
Dziekuję
 
Dziewczyny ja chodziłam do Schaba przez całą ciąże i jestem strasznie zadowolona w trakcie porodu specjalnie przyjechał żeby zobaczyć czy wszystko w porządku a potem miał dyżur i przy każdej wizycie traktował mnie jak własną córke.

Dodam że mieszkałam z nim na jednym osiedlu i znałam sie bardzo dobrze z jego córką nawet byłam u niego w domu jak miaszkał u mnie na osiedlu.

Mogła by i któraś podać numer do przychodni na Sobieskiego ponieważ zaś jestem w ciąży a numer mi sie gdzieś zapodział
 
reklama
reklama
Do góry