reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez Zuziczek, 11 Luty 2010.

1. Zuziczek

Zuziczek Oczekująca ;)

Cześć Dziewczyny :)

Ja co prawda jestem rodowitą Sosnowiczanką, ale mieszkam w Rogoźniku za Będzinem.
    Znajdę tu może jakieś przyszłe i obecne mamuśki z tych okolic ?

Serdecznie Was pozdrawiam!

2. DomiK

DomiK Fanka BB :)

Hej,

ja co prawda teraz mieszkam w Zawierciu, ale zanim wyszłam za mąż mieszkałam w Dąbrowie i jestem tam u rodziców średnio raz na dwa tygodnie, więc myślę, że mnie nie wyrzucisz ;)
    Widzę, że Ty jesteś w stanie błogosławionym - GRATULUJĘ. Ja mam prawie 7-mio miesięczną córeczkę Natalkę. Miło mi Cię poznać!

3. reklama
  4. wavejka

wavejka Fanka BB :)

Czesc ja jestem z Dąbrowy Górniczej :):-), za 8 dni zostane drugi raz mamusią -planowane cc, a pierwsza córa ma nie całe 3 latka :-)

5. DomiK

Hej,
    to życzymy szczęśliwego rozwiązania! A pierwsza ciąża też była zakończona przez cc? Ja też miałam cesarkę. I właśnie zastanawiam się czy już mogę zacząć ćwiczyć, żeby brzuszek zrzucić...

6. wavejka

Tak , pierwsza ciąża ostatecznie rozwiązana przez cc...
    Ja zaczełam cwiczyc po pół roku ( orbitrek, bieżnia) przytyłam wtedy 32 kg w ciąży a dzieki cwiczeniom wrócilam do swojej wagi :-)

Życze wytrwałośi w cwiczeniach:-)

7. Wera1985

Wera1985 Początkująca w BB

hejka ja jestem z Sosnowca,i mam 19miesiecznego lobuziaczka.Witam Was mamuski

8. DomiK

Witamy Sosnowiec :-) oby było nas coraz więcej!
    Piszcie mamuśki, piszcie :rofl2:

9. wavejka

coś ciuchutko tutaj...:-):tak:

ja dzisiaj wysprzątalam caly dom .. chyba mam syndrom wicia gniazda:):-)
    We wtorek jade do szpitala, trzymajcie kciuki dziewczyny:-)

10. reklama
  11. DomiK

No właśnie - bardzo cichutko!
    Chyba dziewczyny zapadły jeszcze w zimowy sen :-p
    wavejka trzymamy kciuki!!! Odezwij się jak dojdziesz do siebie i pokaż nam swoje maleństwo :tak: a chłopiec czy dziewczynka?

Może w ramach bliższego poznania się napiszemy skąd dokładniej jesteśmy, może już się znamy a nawet o tym nie wiemy ;-)
    Ja przez dłuższy okres mojego życia mieszkałam na Redenie, potem przeprowadzka do Strzemieszyc, no a teraz tak jak pisałam kiedyś Zawiercie, ale duchem jestem w Dąbrowie, bo o wiele bardziej mi się podoba niż Zawiercie - to takie zadupie :sorry:no ale czego się nie robi dla miłości... :-) no to na razie tyle o mnie - kolej na Was dziewczynki!

12. wavejka

Dziewczynka będzie .. biedny mój M.. 3 baby w domu heheh:-D:-D:-D

Ja mieszkam w Łośniu..., ale całe życie mieszkałam w Katowicach za męzem mnie tu przywiało..swoją droga mąż ze strzemieszyc jest :D:-D:-D, a na Redenie przez pol roku wynajmowaliśmy mieszkanie na Reymonta:-)

Zawiercie podoba mi się.. na basen do Łaz jeździmy z małą

Poleć forum