reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Zuziczek

Oczekująca ;)
Dołączył(a)
18 Styczeń 2010
Postów
13
Cześć Dziewczyny :)

Ja co prawda jestem rodowitą Sosnowiczanką, ale mieszkam w Rogoźniku za Będzinem.
Znajdę tu może jakieś przyszłe i obecne mamuśki z tych okolic ?

Serdecznie Was pozdrawiam!
 
reklama
Hej,

ja co prawda teraz mieszkam w Zawierciu, ale zanim wyszłam za mąż mieszkałam w Dąbrowie i jestem tam u rodziców średnio raz na dwa tygodnie, więc myślę, że mnie nie wyrzucisz ;)
Widzę, że Ty jesteś w stanie błogosławionym - GRATULUJĘ. Ja mam prawie 7-mio miesięczną córeczkę Natalkę. Miło mi Cię poznać!
 
Hej,
to życzymy szczęśliwego rozwiązania! A pierwsza ciąża też była zakończona przez cc? Ja też miałam cesarkę. I właśnie zastanawiam się czy już mogę zacząć ćwiczyć, żeby brzuszek zrzucić...
 
Hej,
to życzymy szczęśliwego rozwiązania! A pierwsza ciąża też była zakończona przez cc? Ja też miałam cesarkę. I właśnie zastanawiam się czy już mogę zacząć ćwiczyć, żeby brzuszek zrzucić...


Tak , pierwsza ciąża ostatecznie rozwiązana przez cc...
Ja zaczełam cwiczyc po pół roku ( orbitrek, bieżnia) przytyłam wtedy 32 kg w ciąży a dzieki cwiczeniom wrócilam do swojej wagi :-)

Życze wytrwałośi w cwiczeniach:-)
 
Witamy Sosnowiec :-) oby było nas coraz więcej!
Piszcie mamuśki, piszcie :rofl2:
 
coś ciuchutko tutaj...:-):tak:

ja dzisiaj wysprzątalam caly dom .. chyba mam syndrom wicia gniazda:):-)
We wtorek jade do szpitala, trzymajcie kciuki dziewczyny:-)
 
No właśnie - bardzo cichutko!
Chyba dziewczyny zapadły jeszcze w zimowy sen :-p
wavejka trzymamy kciuki!!! Odezwij się jak dojdziesz do siebie i pokaż nam swoje maleństwo :tak: a chłopiec czy dziewczynka?

Może w ramach bliższego poznania się napiszemy skąd dokładniej jesteśmy, może już się znamy a nawet o tym nie wiemy ;-)
Ja przez dłuższy okres mojego życia mieszkałam na Redenie, potem przeprowadzka do Strzemieszyc, no a teraz tak jak pisałam kiedyś Zawiercie, ale duchem jestem w Dąbrowie, bo o wiele bardziej mi się podoba niż Zawiercie - to takie zadupie :sorry:no ale czego się nie robi dla miłości... :-) no to na razie tyle o mnie - kolej na Was dziewczynki!
 
reklama
No właśnie - bardzo cichutko!
Chyba dziewczyny zapadły jeszcze w zimowy sen :-p
wavejka trzymamy kciuki!!! Odezwij się jak dojdziesz do siebie i pokaż nam swoje maleństwo :tak: a chłopiec czy dziewczynka?

Może w ramach bliższego poznania się napiszemy skąd dokładniej jesteśmy, może już się znamy a nawet o tym nie wiemy ;-)
Ja przez dłuższy okres mojego życia mieszkałam na Redenie, potem przeprowadzka do Strzemieszyc, no a teraz tak jak pisałam kiedyś Zawiercie, ale duchem jestem w Dąbrowie, bo o wiele bardziej mi się podoba niż Zawiercie - to takie zadupie :sorry:no ale czego się nie robi dla miłości... :-) no to na razie tyle o mnie - kolej na Was dziewczynki!



Dziewczynka będzie .. biedny mój M.. 3 baby w domu heheh:-D:-D:-D

Ja mieszkam w Łośniu..., ale całe życie mieszkałam w Katowicach za męzem mnie tu przywiało..swoją droga mąż ze strzemieszyc jest :D:-D:-D, a na Redenie przez pol roku wynajmowaliśmy mieszkanie na Reymonta:-)

Zawiercie podoba mi się.. na basen do Łaz jeździmy z małą
 
Do góry