reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
Spokojnie i leniwie. Staram sie duzo odpoczywac, lezec... Bo juz nie czuje sie na silach lazic. Moja aktywnosc spada do koniecznego minimum. Mimo iz nie puchne i nie wygladam jak wieloryb, to tak sie momentami czuje. Brzuch opadl, stawia sie, czasem jest dosc mocno napiety i sprawia bol przy poruszaniu sie czy zmianie pozycji. Do spania juz sobie miejsca nie moge znalezc, bo i biodra mnie bola i w ogole cala miednica.
Jeszcze niecale 2 tygodnie do planowanego terminu.

W srode wizyta u gina, juz ostatnia. Ale zbadac sie chyba nie dam... :no:
 
Reghina dziękuję za odzew:tak:Miło że się odezwałaś:) Jak coś chętnie się spotkam;-)
Madie no widzę że termin masz identyczny :-) Moja mała 08/01:tak:Trzymam kciuki:-)
U nas Święta że tak powiem żarłocznie:happy2:Pęknę i już nigdy nic nie zjem:-D
 
:-)
a ja ogladam diabel ubiera sie u prady

odpoczywajcie bo potem bedzie z tym ciezko;-)

tez sie przejadlam, teraz pije winko na trawienie;-)
mlodziez spi od 2h, przestawil sie i ma juz jedna drzemke w ciagu dnia

niestety znow cos wyskoczylo na buzce:-(, i nie wiem czy po pomidorze czy po wedlinach ktore zaserwowal mu madrala tatus;-), a mowilam ech...

milego wieczorku!
 
czesc kochane :* , Madie ? jak sie czujesz ?
Karalajna co z wysypką u małego? juz wiesz cos wiecej?
Przyznam ze czytalam co u Was ale ja chyba mam juz jakies klopoty z pamięcia...;/ wiec wybaczcie

czesc morka , ja tez jestem z Dąbrowy, moja jedna córcia ma 10 miesiecy to chetnie kiedys wybiore sie z Toba na spacerek;) Reghine tez zagonimy :d
Reghina.. a Ty lepiej skasuj to zdjecie Amadeo... bo ja jeszcze chwile i sie zakocham :D

U nas wszystko po staremu, tylko pewnie po tych świętach ważę 5 kg więcej...
Madie mam do oddania za darmo przewijak na łózeczko.. bo nie mam z nim co zrobic ;/ jak chcesz to pisz to Ci podrzuce jakos


p.s ok doczytalam co u Was raz jeszcze :)
 
Ostatnia edycja:
karalajna.. hmm Pawełek ma pic ten caly nieszczęsny nutramigen? boże jakie to ochydne, moja Laura na początku pluła ale jakos sie przyzwyczaiła do tegoo chystwa... i powiem Ci ze po 2 czy 3 miesiącach, wrocilam do zwyklego mleka , i juz nie miala zadnych wysypek . Oby u Was bylo tak sami
 
karalajna.. hmm Pawełek ma pic ten caly nieszczęsny nutramigen? boże jakie to ochydne, moja Laura na początku pluła ale jakos sie przyzwyczaiła do tegoo chystwa... i powiem Ci ze po 2 czy 3 miesiącach, wrocilam do zwyklego mleka , i juz nie miala zadnych wysypek . Oby u Was bylo tak sami

oby oby:tak:

pawelek pije jak smok, przynajmniej tyle;-)
 
reklama
Takie strupki ma na nogach nie wiem po czym . U nas była niby skaza białkowa ( stwierdzona przez pediatrę a absolutnie nie stwierdzona przez alergologa ktory stwierdził że pediatrzy wsio nazwywają skazą) w którą ja też nie wierzę bo pije mleko normalne, wszystko je z nabiału i poza a te dziwne strupki też są od dawna i są tak ze dwa tygodnie a później schodzą a że na wizytę czeka się miesiąc nigdy nie mogę trafić na ten moment aby były żeby pokazać i spytać.Poza tym nie powodują żadnych dolegliwości więc nie panikuję:tak:
Wawejka jak się cieszę:) Tylko trzymam za słowo. Bo to moje bidne dziecię tak patrzy za innymi że mi żal:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry