reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

witam wszystkie nowe mamusie:)
oj ale mnie długo tutaj nie bylo obiecuję się poprawić :D

Wavejka no własnie jak to jest jak Sebek 16 sierpnia skonczy 6 lat to od wrzesnia tyra do szkoły??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wav a gdzie na balet małą posyłasz? Bo moja Maja też chce, ale póki co kasy na to nie ma,..

Pajkaa obowiązkowa edukacja jak dziecko rocznikowo ma 5 lat... najpierw rok w przedzkolu przygotowujący do szkoły a później od razu 1 klasa... moje dziecię jest pierwszym rocznikiem który nie ma wyboru, ona jeszcze z końca grudnia, czarno to widzę :wściekła/y:
 
hej hej:-)
ja zagladam nader rzadko bo czas nie pozwala:baffled:

ja w pracy, pawelek w zlobku:tak:
bardzo mu sie podoba mi zreszta tez:-)

poza tym rosnie jak na drozdzach:-), sam biega juz:szok: i jest grzeczny, oczywiscie na tyle ile moze grzeczne byc roczne dziecko ;-):-D

buziaki i pozdrowionka:-)
 
wav a gdzie na balet małą posyłasz? Bo moja Maja też chce, ale póki co kasy na to nie ma,..

Pajkaa obowiązkowa edukacja jak dziecko rocznikowo ma 5 lat... najpierw rok w przedzkolu przygotowujący do szkoły a później od razu 1 klasa... moje dziecię jest pierwszym rocznikiem który nie ma wyboru, ona jeszcze z końca grudnia, czarno to widzę :wściekła/y:

co za Polska czyli juz jak bedzie miał 5 lat w sierpniu to od wrzesnia tyra glupota...
 
hej dziubasy ! :p cosmo Amelkę wożę na balet do Sławkowa, 5 zł - godzina , zajęcia są 2 razy w tygodniu , bardzo sie jej podoba ;)

a z tą szkołą dla 6 latków to wolę sie nie wypowiadac bo szkoda nerwów !
 
Reghuina no to witaj w gronie bo ja czasami sie zastanawiam co robie ze notorycznie na nic nie mam czasu...



powiedzcie gdzie ta wiosna sie podziała
 
reklama
No mi sie zdaje że to ten czas tak zapierdziela , że masakra...byle co sie zrobi a tu juz godzina minęła , juz dwie i tak dalej...więc nic dziwnego że nam czasu brak:):) Gdzie ten czas tak sie spieszy , móglby na chwile zwolnic co nie?:):)

No wiosna mam nadzieje po dzisiejszym dniu że juz wraca do nas:)
 
Do góry