reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SOTIS uruchamia nową placówkę w Gdańsku

Sotis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2010
Postów
16
Rozwiązania
0
Od 1 lutego 2013r. Centrum Terapii Autyzmu SOTIS uruchamia w GDAŃSKU, przy ul. Gomółki 11/13 Program Terapeutyczno-Przedszkolny MAGICZNA BUSOLA. Będzie to druga Placówka w Trójmieście. Pierwsza zlokalizowana jest w Gdyni, przy ul. Pomorskiej 18. Program przeznaczony jest dla dzieci
z autyzmem w wieku od 2,5 do 8 lat, które wymagają bardzo zróżnicowanych oddziaływań.

Program terapeutyczno-przedszkolny MAGICZNA BUSOLA to m.in.:
• 25 godzin tygodniowo
• światowy standard
• wieloletnie doświadczenie
• interdyscyplinarny zespół specjalistów


BEZPŁATNE REKOMENDACJE TERAPEUTYCZNE
PIERWSZY MIESIĄC PRÓBNY ZA 1 ZŁ (ograniczona ilość miejsc)
Badania naukowe dowodzą, iż oddziaływania są tym skuteczniejsze im wcześniej rozpoczynamy intensywną terapię i edukację dziecka z autyzmem. Naszym zdaniem każdy „dzień” bez właściwej diagnozy i terapii wydłuża oraz utrudnia proces rozwoju malucha.
Chcielibyśmy abyście Państwo mogli przekonać się o dobrodziejstwie oddziaływań terapeutycznych, ale też chcielibyśmy aby mieli Państwo komfort podejmowania decyzji. Po pierwsze o tym, że chcecie terapii dla swojego dziecka, a po drugie, że nasza placówka, nasz sposób zaopiekowania i pracy, odpowiada Państwu.
Zapraszamy więc do podjęcia bezkosztowej próby oceny jakości i efektywności naszych oddziaływań. Przekonajcie się Państwo, jakie postępy może robić u nas Wasze dziecko oraz jak adaptuje się w grupie rówieśniczej.

ZAPISY: 58 620 83 26 LUB 603 595 710
 
reklama

Podobne tematy

Do góry