reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SP CSK SUM Katowice - ligota szpital

Cześć Dziewczyny, zajrzałam na forum przyszłych mam ze Śląska bo potrzebuję porady dla znajomej. Obie jesteśmy w ciąży, ona w I trymestrze. Niestety ma podejrzenie guzka w piersi. W necie bardzo dobre opinie ma chirurg piotr bednarski Katowice. Czy znacie tego lekarza? Jeżeli ktoś coś wie bardzo proszę o info. Dziękuję.
 
reklama
To i ja odświeżam temat ☺️
Mam w planach poród właśnie w tym szpitalu. Na pewno będę miała skierowanie i wskazanie do wcześniejszego porodu w 38 tygodniu, ze względu na nadciśnienie.
Czy nie robią problemów przy przyjmowaniu na oddział?
I czy któraś mama ma doświadczenie z porodem wywoływanym właśnie tam? Jak długo czekają na akcje po oksytocynie? W którym momencie decydują się na ewentualne cc?
 
To i ja odświeżam temat ☺
Mam w planach poród właśnie w tym szpitalu. Na pewno będę miała skierowanie i wskazanie do wcześniejszego porodu w 38 tygodniu, ze względu na nadciśnienie.
Czy nie robią problemów przy przyjmowaniu na oddział?
I czy któraś mama ma doświadczenie z porodem wywoływanym właśnie tam? Jak długo czekają na akcje po oksytocynie? W którym momencie decydują się na ewentualne cc?
I jak urodziłaś już? Tam? Ja właśnie myślę nad tym szpitalem. Miałam inny w planach ale trochę zwatpilam
 
I jak urodziłaś już? Tam? Ja właśnie myślę nad tym szpitalem. Miałam inny w planach ale trochę zwatpilam
Cześć, mam termin dopiero na listopad ale zmieniłam zdanie i będę rodzic jednak w Sosnowcu, bo okazało się, że tam pracuje moja ginekolog, poza tym moje 2 koleżanki tam rodziły i chwalą
 
reklama
Dziewczynom że Śląska polecam nową porodówkę w GCZD. Rodziłam tam rok temu, z początkiem lipca. Akurat z przymusu, bo córka miała wadę serca i konieczny był szpital mogący zapewnić jej wlaściwą opiekę. Miałam cc z tego tytułu. Bardzo podobało mi się podejście lekarzy, głównie anestezjologa, kiedy ujarzmiali mój strach przed igłami, jeszcze w obliczu nagłej cc (przyspieszono przez zanikające ruchy dziexka). Leżałam w różnych szpitalach i trafiałam na różny personel, czasem podchodzący lekceważąco do pacjentki. Położone przemiłe. I w ogóle cała organizacja. Wiecie, kiedy zabrali mała na neonatologię, nikt nie wpadł na pomysł umieszczenia mnie w sali że szczęśliwymi mamusiami (a do dziś pamiętam, kiedy u siebie w szpitalu leżałam po poronieniu z mamą w ciąży z bliźniakami i non stop podłączanym ktg), itd. Jakkolwiek nasza historia skończyła się tragicznie, tak jednak o porodówce mogę powiedzieć same miłe słowa. Gdybym teraz mogła znów wybierać i nie musiałabym w pędzie jechać do najbliższego szpitala, a już na pewno gdybym miała kolejne cięcie, to tylko kierunek Katowice.
 
Do góry