reklama

spa

Temat na forum 'O matko, jesteś kobietą!' rozpoczęty przez domi888, 19 Listopad 2014.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Mąż zasugerował mi wyjazd na kilka dni do SPA, żeby się zrelaksować bo mieliśmy bardzo pracowity rok. Dziecko w końcu jest w przedszkolu więc już tak się nie zamartwiam, ja myślicie to dobry pomysł żeby pojechac samej? A jak tak to gdzie?

2. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

jak nie chcesz sama, to wycią jakaś przyjaciółkę, jak o spa chodzi, to typowo babskie wypady :) W Jagniątkowie jest taka "oaza" spokoju - nad wodospadem. strefa spa, basen, cudna okolica. Tam na pewno naładujesz akumulatory!

3. reklama
  4. irelia

irelia Początkująca w BB

A dlaczego by nie wybrać się z mężem? :)

5. kamalla

kamalla Początkująca w BB

Jak nie masz czasu na SPA, to warto sobie zafundować choć jakiś fajny zabieg upiększający

6. inka27

inka27 Zaciekawiona BB

a mi zamiast wyjazdu do spa przydałby się chociaż jakiś masaż, doskonale mnie odpręża i relaksuje, a po całym dniu siedzenia za biurkiem dobrze by mi zrobił, tylko najlepiej taki profesjonalny trwający co najmniej godzinkę, nawet ostatnio widziałam jak do gabinetu odnowy biologicznej przywieźli takie specjalne łóżko do masażu, wyglądało imponująco, zobaczcie sobie jakie łóżko jest odpowiednie do danego masażu, wejdźcie na masaż - łóżko, nawet nie myślałam że nawet rodzaj łóżka ma duże znaczenie dla danego masażu i musi być przede wszystkim wygodne żeby taki pacjent po masażu był całkowicie odprężony a nie narzekał jeszcze na ból spowodowany niewygodnym łóżkiem

7. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Ta pewnie, że jedź, nawet się kobieto nie zastanawiaj. Np pałacyk łąkomin w lubiskim jest super, cisza, spokój, dużo zieleni i spoko ceny.. zregenerujesz się i fizycznie i psychicznie...

8. złośka

złośka Fanka BB :)

To ja ostatnio zainwestowałam w ogrodowe spa od actigroup i jestem bardzo zadowolona - wreszcie mogę się zrelaksować we własnym domu i nie potrzebuje wydawać majątku na korzystanie z basenu i jacuzzi.

Poleć forum