reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACER!!!!

reklama
witam dziewczynki dawno mnie nie było ale jestem za spacerkiem tylko o której sie spotykamy i w którym miejscu przy łazienkach bo one sa duze :laugh: :laugh:
 
To ja proponuję w takim razie ok.13-14, może tam gdzie jest przystanek Łazienki Królewskie, tam zaraz naprzeciw wejścia jest pomnik... chyba nigdy nie zapamiętam czyj jest ten pomnik! To przy nim mogłybyśmy się spotkać. Co Wy na to?
 
Oj ja niestety w tą i przyszła sobotę i niedzielę nie mogę :( rodzinka wyjeżdza nad morze i zostaję słomianą wdową bez środka lokomocji. Chyba że przyjedziecie do mnie ;D ;D ;D
 
Sumka, a gdzie? Masz jakiś fajny park, do którego dojdziesz pieszo? Mój środek lokomocji to komunikacja miejska ;D zanim się gdzieś wybiorę sprawdzam w necie o której będę miała pojazdy niskopodłogowe i w drogę :)
 
Kaisa niestety jedyny park koło mnie to Wola Park ;D
Mojemu Kubie autobus nie przypadł do gustu. Ostatnio jak zabrałam go do babci to zrobił koncert na dwa głosy. Dobrze że mamy niedaleko ;D
 
reklama
Dziewczynki, poczekajcie na mnie, teraz sezon urlopowy więc poczekajcie z tymi spotkaniami. Ja proponuję umówic sie gdzieś gdzie można metrem dojechać, każdy trafi, dobry dojazd :) Klamka, czekaj na mnie, juz niedługo wracam do domciu !!!!!! Ja w czwartek bede w domu bo na 12.30 ide do lekarza więc zadzwonie do ciebie. Kasia K, jesteśmy umówione na spacer we trzy !!!
 
Do góry