reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacer

mamaelaela

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2017
Postów
1 243
Kiedyś gdzieś przeczytałam że z małym dzieckiem można wychodzić do temperatury -10. Obecnie jest u nas -13. Myślicie że mogę zabrać synka na spacer ? Nie wiadomo ile te mrozy potrwają a nie chce go tak trzymać w domu. Wy chodzicie teraz na spacery ? Jak długie ? Synek ma rok.
 
reklama
A czemu nie? Jak masz odpowiednio ciepło ubrane dziecko, plus jakiś kremik ochronny na buźkę, to z roczkiem bym wyszła, góra na godzinę, bo to jednak mróz jest. i Jak Tobie nie będzie za zimno, ja przy -6 się poddaję, bo mi po prostu zimo i twarz mi odpada, ale ja się nie liczę, dla mnie temp poniżej 15 to warunki polarne :D
 
Ja chodziłam dopoki sama sie wczoraj nie rozlozylam calkiem.. cieplo ubrac i krem na buzie i na pół godzinki spokojnie ;-)

Jak-ubrać-dziecko-na-spacer-w-zimie2.png
 

Załączniki

  • Jak-ubrać-dziecko-na-spacer-w-zimie2.png
    Jak-ubrać-dziecko-na-spacer-w-zimie2.png
    152,4 KB · Wyświetleń: 583
Chyba jednak trzeba ten czas przeczekać w domku. Wyszłam na pół godziny wczoraj i dziś mnie rozłożyło. Dobrze że to mnie a nie małego. U nas też mocno wieje. Pozdrawiam [emoji4]
 
reklama
Oczywiście, że można wychodzić. A nawet trzeba, bo taki spacer, jeśli nawet krótki, to świetnie robi dla ducha i ciała. A zresztą te mrozy już chyba na finiszu, więc lada chwila będziemy oglądać maluchy okutane w grube kombinezony i czapki, gdy na dworze + 10.... ech....
 
reklama
Bardziej niż temperatury bym się obawiała jakości powietrza, jeśli utrzymuje się smog to taki spacer nie tylko nie pomaga, ale wręcz szkodzi. Jeśli powietrze jest w normie to taki spacer nawet 20 min jest ok.

(Jak ja się cieszę, że u nas nie ma mrozów, a temperatura dobija do 20 stopni dzisiaj ^^)
 
Do góry