reklama

spacerówka BABY DESIGN SPRINT

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Tygrysek1985, 6 Marzec 2012.

1. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Martusia, ja mam spacerówkę z tej firmy tylko inny model, jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego, że młoda już w niej nie pośpi nic mi absolutnie nie przeszkadza. To bardzo wygodny i zwrotny wózek, lekki i szybko się składa, łatwo się rozbiera do prania i jak dla mnie to był super trafiony zakup.

3. reklama
  4. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Ja bardzo polecam.
    Kupilam ten wozek dla drugiego synka i jestem zadowlona.
    Mam starsza wersje(inny wzor na materacyku) i wlasnie bede sprzedawac bo synek juz wyrosl.
    Jedyny minus jaki zauwazylam to ze przez ta folie na budce, to okienko na cala szerokosc wpada swiatlo, i dziecko jak spalo to nieraz w oczy razilo. No i budka moglaby byc ciut glebsza, ale ja poprzednio mialam Roana Kortine wiec trudno aby sie ten wozek rownal buda ;-)
    Wozek lekki, latwo sie prowadzi.
    Ale nie jest dla niskich osob, bo raczka nie jest regulowana, jest dosc wysoko.
    Ja mam 166cm wzrostu i bylo dla mnie tak akurat.
    Jakbym byla nizsza to mialabym problem.

5. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

ja mam

jestem zadowolona niezawodny , łatwy w utrzymaniu czystosci, w miare lekkki i mało miejsca zajmuje w samochodzie a moje dziecie dosłownie uwielbia ja (jak kupowalismy ten wozek to przymierzalismy coreczke w roznym wozkach tylko w tym wozeczku dziecko sie smiało i bylo wyraznie zadowolone-- podejrzewam ze kolory poprostu dzialaja na dziecko - wozeczek ma ładne głebokie kolory my mamy czerwony )

co do minusow to ich nie ma (ja takowych nie dotrzegłam ) tylko jak sie okazalo wozeczek jest dosc masywny

dla mnie jako nieskiej i drobnej osoby wozeczek jest poprostu za dyzy i masywny ( ale chodzilo mi o wage bezpieczenstwo i wygode jaka ten wozeczek daje mojemu dziecku )

moja kolezanka tez ma ten model i jest Mega zadowolona

tylko cea troszke duza bo nasza 1,5 roku temu kosztowała w sklepie "Bobas " 530 zł

a oto zdjecie

HPIM2041bbbbbb.jpg

6. Tygrysek1985

dziekuje bardzo za dotychczasowe wypowiedzi i prosze o wiecej :) a jak sie prowadzi po sniegu i blocie dobrze?

7. paulina369

paulina369 Zaciekawiona BB

Ja mam walkera koleżanka ma sprinta i z tego co kolezanka mówiła to walker lepszy. Ja jestem super zadowolona z walkera :)

8. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Miałam go jako wózek zastępczy i się strasznie umordowalam - nie poleciłabym osobiście.

9. Tygrysek1985

EVE a mozesz rozszerzyc z czym w jakim sensie i jaki wozek mielicie na codzien

10. reklama

Poleć forum