reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka Coneco Flash

mloda_mamusia1

Podwójna mama ;)
Dołączył(a)
1 Październik 2009
Postów
2 050
Miasto
Czestochowa, Poland
Hej! Zastanawiamy się z mężem nad coneco flash, chciałabym się dowiedzieć, czy można na nim zamontować fotelik, bo już szukałam na internecie jakiejkolwiek informacji i nic się nie dowiedziałam... Może któraś z Was ma ten model? Wózek ogólnie mi się podoba, jest bardzo ładny, a zależy mi też na tym by się mieścił w bagażniku po złożeniu, a podobno się mieści.. Proszę o odpowiedź!
 
reklama
Najlepiej zobaczyć i wypróbować na żywo, gdzieś w sklepie. Mnie się wizualnie wiele wózków podobało w internecie, ale w praktyce wychodziło różnie. Moim zdaniem do niego nie ma mozliwości zamontowania fotelika samochodowego, ale możesz zapytac sprzedawcy w sklepie. Jak dla mnie ta raczka to jakieś nieporozumienie - ani pełna, ani rogi - nie lubię takich wynalazaków :-)
 
osobiscie nei posiadam coneco flash, ale ostatnio wiozlam w nim 3,5 letnia dziewczynke i powiem ze sie milo zaskoczylam, bo lekko sie jechalo, wozek faktycznie po zlozeniu zmiesci sie do wiekszosci aut, dobrze mi sie nim podbijalo i manewrowalo, mercedes to nie jest, ale jak na ta firme i cene to jest super :) a co do fotelika to nie wiem, trzeba by chyba sprobowac na zywo w sklepie, a moze sprzedawca bedzie wiedzial, w anglii widzialam ze mozna, tyle ze wozek nie nazywa sie coneco flash ale calosc jest identyczna Petite Star City Bug Stroller Travel System (Red/Black): Amazon.co.uk: Baby

nie uzywalam zbyt wielu wozkow ale wydaje mi sie ze w tej cenie lepszego nie znajdziesz :)
 
Ciekawa jestem czy ten fotelik on jest montowany na jakieś adaptory czy poprosty wkłądany do wózka przy max odchylonym oparciu. Chyba bardziej to drugie...
 
teraz zauwarzylam ze ten palak jest regulowany i jak chce sie wlozyc fotelik to trzeba go obnizyc, a w polskim wozku tego nie ma, ale moze da sie fotelik po prostu wlozyc i juz ;] a coneco flash ma jeszcze mega wielki kosz na zakupy i jest baaardzo wytrzymaly, nie to co moj... juz sie porwal ;]
wozek wazy cos kolo 8kg i 16kg dziecko wiozlam bez zadnego problemu
 
Ostatnia edycja:
mazia - jaki kolor wybrałaś??

Ja bym coneco też nie kupiła, jest tyle fajniejszych wózków, no ale każdy ma inne priorytety. Szanuję to.
 
poczatkowo zamowilam ten 05 ale po przemysleniu zdecydowalam sie na 03 bo budka nie jest czarna,a wiadomo czarny przyciaga slonce.Powiem ,ze wozek jest super.Sama go dzisiaj zlozylam:)
 
reklama
Ładny kolorek, też miałam kiedyś turkusowy wózio :tak:
Prosimy o opinie jak juz bedziesz po pierwszym spacerku :tak:
 
Do góry