reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówka dla leżącego dziecka

Dołączył(a)
3 Grudzień 2013
Postów
6
Witajcie :)

być może zdubluję niechcący temat, ale potrzebuję porady.
Moja córeczka ma 4,5 miesiąca i wyrasta nam z gondoli. Podnosi główkę, jest w miarę sztywna, ale nie siedzi więc nie nadaje się na spacerówkę - jednak... w gondoli zostać nie może :)
Podpowiedzcie mi, może same używacie jaką spacerówkę kupić, najlepiej rozkładaną na zimę, która właśnie nadeszła :)
Z góry dziekuję za pomoc :)
 
reklama
ja osobiście używałam wózka wielofunkcyjnego X-lander i kiedy zrobiło się ciepło przełożyłam gondolę na spacerówkę chociaż mój synek jeszcze nie siedział, po prostu rozkładałam plecki w pozycję leżącą, dodatkowo nasz X-lander ma siedzisko pochyłe dzięki czemu smyk się nie zsuwał w dół, nie wiem jaki to model niestety ale pewnie już ich nie ma w sprzedaży ale może jest coś podobnego, ogólnie preferuję takie własnie spacerówki na pompowanych dużych kołach bo wygodniej się je prowadzi, zwykłe parasolki ciężko się pcha i trudno prowadzić np jedną ręką a czasem jest niezbędne no i zimą taka parasolka w ogóle się nie sprawdza ...

znalazłam na Googlach fotkę tego wózka (ale to raczej nowszy model chyba X1) i widzę też że mają fajny śpiworek ale nie wiem czy siedzisko jest pochyłe tak jak w moim bo na zdjęciu tego nie widać .... od siebie też dodam że amortyzatory naprawdę się sprawdzają szczególnie na naszych dziurawych chodnikach i wysokich krawężnikach ;-)
X_lander_X1_.jpg
 

Załączniki

  • X_lander_X1_.jpg
    X_lander_X1_.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 315
hej jak mogę to pomogę bo i mnie na tym forum zresztą udzielono rady:) wózek juz zamówiłam i w sumie podobna akcja- dzieciak wyrasta z gondoli, poza tym wózek "przechodni" dość ciężki.I wpadł mi w oko model Graco Evo i w końcu wczoraj zamówiłam:) obejrzałam go na wszelkie sposoby, wypytałam na internecie, znajomych , w sklepie i kupiłam tez w internecie. Jak na spacerówkę dla takiego maluszka jeszcze niestabilnie siedzącego tez mi się zdaje idealny po rozkłada się na płasko oparcie.Do tego lekki no i mnie się go fajnie prowadzi
 
Ja mam taka spacerówke Multiway i mozna ja rozkladac praktycznie na plasko, wiec nie ma problemu ze spaniem. do x-landerow jakos nie jestem przekonana, ale wiem ze ma swoich zwolennikow:) a o tej graco tez slyszalam dosc dobre opinie. Tak naprawde sama przejdz sie do sklepu i zobacz, dotknij i kup:)
 
Na Twoim miejscu przeszła bym się do sklpu, zobaczyła, i najwyżej potem kupiła. My tak zrobiliśmy, kupiliśmy taniej przez internet,ale wcześniej w sklepie przetestowaliśmy :)
 
myślę, ze problemu ze znalezieniem odpowiedniej spacerówki raczej nie będzie, trzeba się tylko troszeczkę rozejrzeć, poświęcić dwa dni czy tydzień, żeby dokonać najlepszego wyboru
 
U nas jeśli chodzi o spacerówkę wygrała Jane Muum Reverse, po prostu urzekł nas ten wózek swoim designem, spacerówka się rozkłada. wygląda fajnie - większość spacerówek jednak wygląda słabiutko, a tu jakoś im się udało osiągnąć połączenie, stabilności, bezpieczeństwa (5pkt pasy), lekkości i fajnego wyglądu, plusem jest też wielki kosz na zakupy :) kolorki też mają bardzo ciekawe, na pewno coś wybierzecie!!!
 
reklama
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
Do góry