reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówka dla leżącego dziecka

Drogie Mamy,;-)
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=
 
reklama
moja koleżanka podpowiada mi też Graco Symbio z rozkładanych spacerówek. Tam też przekładaną rączkę masz do wykorzystania , ciekawa opcja :) rzyjemny wózeczek :)
 
no popatrz zyskują te wózki na popularności parę lat temu ich mało było :) ja z ciekawości ostatnio jak byłam w sklepie to się przejechałam Symbio i ponaciskałam guziczki, poprzekłądałam rączkę i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem :) super lekki jest i funkcjonalny :) ale chyba raczej zdecydowałabym się na zakup przez neta niz w stacjonarnym sklepie ;) raz że taniej a dwa że nie wiadomo tam ile czasu ten wózek stał na wystawce i ile osób nim jeździło i przekładało części :)
 
zobacz sobie wózek elea, występuje w opcji 3w1 ale także samej spacerówce,jest wygodny,rozkłada się na płasko dla dzieci jeszcze leżących, bardzo fajny model do tego jest także śpiworek
 
Do góry