reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka Joie Litetrax4

Gabi Gabi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2019
Postów
34
Witajcie mamuśki. Mam pytanie odnośnie spacerówki Joie Litetrax 4. To dość popularny model, więc może któraś z Was podzieli się swoim doświadczeniem. Mam ten wozek od miesiąca, generalnie jest super. Ma wszystko, co spacerówka mieć powinna i bardzo ładnie wygląda. Ale kółka to tragedia. Z przyczyn zupełnie dla mnie samej teraz niezrozumiałych, nie chcialam tego wózka w wersji z pompowanymi kołami. Natomiast piankowe są koszmarne. Tak niemiłosiernie stukają, że nie mogę tego znieść. Gdzieś wyczytalam, że to po czasie mija jak wózek się "rozjeździ". Czy któraś z Was może to potwierdzić? Jakie generalnie macie opinie na temat tego wózka? Bed
e bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)
 
reklama
Ja też mam ten wózek, tylko na kołach żelowych. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z niego :)
Hmm.. na żelowych? Myślałam, że do wyboru są tylko piankowe i pompowane 🤔 No właśnie on sam w sobie byłby super, ale ten hałas na kostce brukowej mnie strasznie irytuje. I nie wiem czy szukać innego wózka, czy to kiedyś minie.
 
Hmm.. na żelowych? Myślałam, że do wyboru są tylko piankowe i pompowane 🤔 No właśnie on sam w sobie byłby super, ale ten hałas na kostce brukowej mnie strasznie irytuje. I nie wiem czy szukać innego wózka, czy to kiedyś minie.
Nie lepiej wymienić kółka ? 😅
 
Do góry