reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówka koochi?

reklama
Licytowałam taką spacerówkę na Allegro, bardzo mi się podobała, była śliczna niebieściutka z torbą....ale niestety zostałam przelicytowana.

Nie miałam okazji jej wypróbować ale myślę że będzie super, osobiśie za to codziennie testuję Ollie mamas & papas. też jest super, i ma extra ciepły śpiworek do wózka....
 
Szczerze mówiąc,to nigdy nie widziałam spacerówki tej firmy na oczy,jeżeli ktoś może to niech wstawi jej zdjęcia:) Na forum nie mogę znaleźć żadnej opinii na temat ich wózków...
 
LuizaPatrycja...tak,fajny?No właśnie ten też oglądałam na allegro:)Podobał mi się ale wiesz,że w rzeczywistości to czasem nie tak różowo:)W sumie on podobny w budowie jest więc może to nim się zainteresuję.Jak tak dalej pójdzie to do lata tego wózka nie kupię,hehe. ModnyBrzuszek...bo one ogólnie pod tą nazwą występują w UK,u nas to chyba Cosatto?
 
LuizaPatrycja...tak,fajny?No właśnie ten też oglądałam na allegro:)Podobał mi się ale wiesz,że w rzeczywistości to czasem nie tak różowo:)W sumie on podobny w budowie jest więc może to nim się zainteresuję.Jak tak dalej pójdzie to do lata tego wózka nie kupię,hehe. ModnyBrzuszek...bo one ogólnie pod tą nazwą występują w UK,u nas to chyba Cosatto?


Robia to w jeden fabryce, nazwa tylko inna. Kupiłam lekka parasolkę cosatto i więcej nie kupie wózka tej firmy :no: ładny to on jest i nic po zatym :dry:
 
Do góry