reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówka która sie sprawdzila

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
witam jakiej spacerowki uzywacie i jakie polecacie..
chodszi mnie o taka najlzejsza i malych wymiarow bo mam maly samochod:)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedezi:)
 
reklama
Ja mam spacerówkę typu parasolka firmy Jane model Energy. Waży 5,5 kg
Ma 5 stopniową regulację oparcia, kosz na zakupy, folia na deszcz. Ogólnie sie sprawdza, kosztowała 5500zł.
 
Ja mam parasolkę firmy Baby Dreams, model trawel , kosztowała 250zł i jest naprawdę super,miałam juz kilka wózków w zyciu i z tej jestem wyjatkowo zadowolona,
nie jest najlżejsza , bo waży coś koło 7-8 kg,
ale skałda się w parasolkę,
ma rozkładane opieradło na kilka pozycji,
mój synek spi w dzien w wózeczku bo jest bardzo wygodny,
jest kosz pod wózkiem,
pasy bezpieczeństwa,
uchwyt z przodu całkowicie odpinany,
zreszta sama sobie poczytaj,
jak wpiszesz w wyszukiwarke babydreams to wejdziesz na ich strone,
sa tam dokładne opisy wózków,
nie wiem jak inne modele , ale ja ten kupiłóa równiez z polecenia , bo naprawde jest fajny... i tani.
 
Ja też przyłączam się do opinii loli,:tak: bo mam i polecam spacerówkę firmy Babydreams - Travel. Jest fajna, lekka i tania. Ja swoją kupiłam na Allegro, nową z gwarancją, więc polecam tą drogę zakupu. A i bardzo ładna - na ich stronie można ją obejrzeć.
W sklepach są dużo droższe spacerówki i wcale nie lepsze.
Może jedynym minusem (jak dla mnie) jest siatka na zakupy pod wózkiem - jest trochę mało miejsca. Ale na pewno jest bardzo wytrzymała :tak:, ile ja już tam kilogramów woziłam ...:eek:. Ale ja byłam po prostu przyzwyczajona do wielkiego koszyka pod wózkiem jaki miałam pod poprzednią gondolą:happy:.
Są paseczki do przypięcia dziecka, folia przeciwdeszczowa w komplecie.
Polecam!!!!! :-)
 
Witam !Ja używałam, Chicco London Winter, 6kg parasolka,śpiworek zimowy odpinane przykrycie śpiworka, folia przeciwdeszczowa. Sprawdził sie przy dwóch moich córeczkach i często wytrzymywał wieksz obciążenie niz zalecane 15kg. Po wymianie kółek (niedawno) wygląda ciągle jak nowy, prawie wcale nie uległ zniszeniu w wyniku eksploatacji. Polecam! Cena to 345 zł za pełne wyposażenie
 
Witam my po kompletnym niewypale wózka tzw. wielofunkcyjnego wskoczyliśmy z radością do lekkiego CHICCO PHONE XS (tak to się chyba pisze:eek: ). Jest naprawdę leciutki - waży niecałe 5 kg. składa się go jedną ręką, mamy mały bagażnik w samochodzie i mieści się bez problemu) do tego ma duży kosz na wyprawy spacerowe, przednie kółka są zwrotne ale można je zablokować. Jesteśmy baaardzo zadowoleni...:-)
 
Ja też mam wózek baby dreams wersja trawel. Dla mnie to strzał w dziesiątkę. Waży ok. 8 kg. ale ma daszek, rozkłada się tak, że dziecko może spokojnie spać na spacerze, jest tez folia przeciwdeszczowa. Ogólnie jestem z tego wózka bardzo zadowolona i cena przystępna ok.250 zł
 
Ja również mam spacerówkę parasolkę Baby Dreams Travel. Nie narzekam bo jest fajna. Jednak w miarę użytkowania znalazłam jej gorsze strony. Jak siedzisko jest rozłożone do leżenia to ciężko włożyc coś do koszyka. Po drugie dopiero teraz to dostrzegam ze siedzisko po opuszczeniu podnóżka jest naprawdę krótkie. Synuś ma ponad 80 cm długości i jak dodam do tego jeszcze kombinezon to jest troszkę niewygodnie. Ale teraz jak młody nie śpi na spacerze to nie chce siedzieć w wózku i wtedy parasolka nam wystarcza. Kolejną wadą jest ciężko zakładająca się i zdejmująca poręcz. No i budka, którą młody namiętnie zdejmuje. Ale poza tym jest w porządku. Zresztą nie wiem czy to co uwazam za wady nie występuję w innych parasolkach i poprostu tak jest.
 
reklama
a my mamy parasolke Inglesina Trip
powiem, ze w lecie jak wyjechalam do rodzicow do Gdyni super sie sprawdzila
maly lubil w niej jezdzic, spac rowniez
tu gdzie mieszkamy rzadko jej uzywamy, bo tutaj tylko na wielkich kolach da sie przejechac
ale na wyprawy sklepowe super, caly czas wlasciwie mam ja w bagazniku, zajmuje niewiele miejsca, jak potrzebna to sie wyjmuje
chociaz Blazej rzadko teraz jezdzi w wozku
jest lekka, cos 5 z kawalkiem kg
ma oczywiscie daszek
w daszku okienko, bardzo wygodna sprawa
pieciopunktowe pasy
oparcie rozkladane , tak samo podnozek
dodatkowo ma kubek przy raczce
wygodne piankowe uchwyty
oczywiscie koszyk
skretne kolka
sklada sie latwo, a jeszcze latwiej rozklada, jedna reka

kupilismy ja w sklepie, ale dostalismy 10% rabat, bo powiedzielismy, ze znalezlismy przez internet
na wiosne to bylo gdzies niecale 400 zeta
a tak wyglada Artyku
 
Do góry