reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka na wakacje i nie tylko

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Cześć dziewczyny,
Cieszę się jak dziecko, bo nareszcie, po kilku latach ciągłego siedzenia w PL planujemy jakieś wyjazdowe wakacje, dalej niż na Mazury 😛 i padło na Włochy ❤
Z racji, że jedziemy autem, to poszukuję spacerówki, ale nie ukrywam, że mam parę wymagań:
- musi składać się na płasko, żeby nue zajęła całego bagażnika,
- zależy mi na czymś, co posłuży nam zarówno na miejskich drogach, jak i trudniejszych terenach typu wąskie wybrukowane uliczki, ktorych, z tego co wiem, tam nie brakuje
- musi byc wytrzymala, bo poza wyjazdem chciałabym, aby posłużyła nam do końca okresu wózkowania.
Czy możecie polecić coś co wam sie sprawdziło?
Grazie, Ciao! 🤩
 
reklama
Byłam ostatnio w bardzo podobnej sytuacji, bo wybieramy się autem na majówkę do Chorwacji i szukałam porządnego wózka na wyjazd i po prostu na spacery. Po naprawdę długich poszukiwaniach zdecydowałam się na wózek Recaro Lexa Elite i jak dla mnie to strzał w dziesiątkę! Wózek ma naprawdę bardzo porządne podwozie, koła mają świetną amortyzację - testowałam już na brukowanym, wrocławskim rynku i w lesie i wózek naprawdę daje sobie radę. Jest to moja druga spacerówka, testowałam kilka wśród znajomych i naprawdę różnica tutaj jest bardzo odczuwalna.
Wózek wykonany jest z fajnej tkaniny w środku, myślę, że bardzo dobrze sprawdzi się przy upałach. Można go ustawić przodem, lub tyłem do kierunku jazdy. Wysyłałam zdjęcia siostrze, także się podzielę ;) Bardzo mi się też podoba kolor, także jeśli masz dziewczynkę, to polecam ten brudny róż :)
 

Załączniki

  • 339146951_267149015650602_4333879972673824025_n.jpg
    339146951_267149015650602_4333879972673824025_n.jpg
    778,8 KB · Wyświetleń: 52
  • 340003841_696304995603316_4244821605853354715_n.jpg
    340003841_696304995603316_4244821605853354715_n.jpg
    796,3 KB · Wyświetleń: 54
on wydaje sie taki mega malutki, bedzie ok tez dla takiego większego dziecka? A jak z amortyzacją w nim, byłaś zadowolona? :)

Bardzo, ja go kupiłam dla 3 latki jak złamała rękę. Ważyła wtedy ok 15kg z gipsem. W tym roku już nie ale w zeszłym na wakacjach jeszcze go używaliśmy - miała 7 lat i 25kg
 
Byłam ostatnio w bardzo podobnej sytuacji, bo wybieramy się autem na majówkę do Chorwacji i szukałam porządnego wózka na wyjazd i po prostu na spacery. Po naprawdę długich poszukiwaniach zdecydowałam się na wózek Recaro Lexa Elite i jak dla mnie to strzał w dziesiątkę! Wózek ma naprawdę bardzo porządne podwozie, koła mają świetną amortyzację - testowałam już na brukowanym, wrocławskim rynku i w lesie i wózek naprawdę daje sobie radę. Jest to moja druga spacerówka, testowałam kilka wśród znajomych i naprawdę różnica tutaj jest bardzo odczuwalna.
Wózek wykonany jest z fajnej tkaniny w środku, myślę, że bardzo dobrze sprawdzi się przy upałach. Można go ustawić przodem, lub tyłem do kierunku jazdy. Wysyłałam zdjęcia siostrze, także się podzielę ;) Bardzo mi się też podoba kolor, także jeśli masz dziewczynkę, to polecam ten brudny róż :)
ooo to coś nowego, nie wiedziałam, ze Recaro produkuje też wózki, kojarzę ich tylko z fotelikow samochodowych 🙂 u nas akurat jest chłopczyk, ale sprawdzilam sobie teraz i widzę, ze akurat jezeli chodzi o kolor to jest w czym wybierać :) tylko pytanie, czy po złożeniu nie zajmie dużo miejsca? Masz może zdjęcie złożonego wózka?
 
Dla mnie to tez było zaskoczenie :)
Składa się do naprawdę skompresowanej formy, jak widać na zdjęciu. Dodatkowo ma taką materiałową rączkę na ramię, co ułatwia przenoszenie. Możesz też fajnie manewrować wysokością gondoli, także wózek fajnie się sprawdzi dla malutkiego dziecka, które jeździ jeszcze przodem do kierunku jazdy i dla starszego.
Ja naprawdę zakochałam się w tym wózku i szczerze go każdemu polecam :)

339143563_1591537527994294_240846088022178334_n.jpg
 
Hej dziewczyny, raz jeszcze dziekuje za polecajki❤ Zrobilam sobie w weekend rozeznanie bo dopiero miałam wolną chwilę i pojechałam tez zobaczyć 'na żywo' modele o ktorych tu pisalyscie A jak okazalo się na miejscu to chyba lacznie zobaczylam z 15 modeli bo Pan w sklepie byl lekko nadgorliwy 😄
Spodobały mi sie 4 rozne modele w tym te wasze, A zdecydowalam się ostatecznie na ten Recaro Lexa elite, glownie że wzgledu na rozmiary i jakość wykonania, niestety kolor jaki mi sie najbardziej podobał nie byl dostępny od ręki, więc zamowilam sobie online i czekam 🥰 wierzę, ze się u nas sprawdzi 🙂
 
Byłam ostatnio w bardzo podobnej sytuacji, bo wybieramy się autem na majówkę do Chorwacji i szukałam porządnego wózka na wyjazd i po prostu na spacery. Po naprawdę długich poszukiwaniach zdecydowałam się na wózek Recaro Lexa Elite i jak dla mnie to strzał w dziesiątkę! Wózek ma naprawdę bardzo porządne podwozie, koła mają świetną amortyzację - testowałam już na brukowanym, wrocławskim rynku i w lesie i wózek naprawdę daje sobie radę. Jest to moja druga spacerówka, testowałam kilka wśród znajomych i naprawdę różnica tutaj jest bardzo odczuwalna.
Wózek wykonany jest z fajnej tkaniny w środku, myślę, że bardzo dobrze sprawdzi się przy upałach. Można go ustawić przodem, lub tyłem do kierunku jazdy. Wysyłałam zdjęcia siostrze, także się podzielę ;) Bardzo mi się też podoba kolor, także jeśli masz dziewczynkę, to polecam ten brudny róż :)
Hej.
Czy macie może fotki jak dziecko w nim siedzi? Byłabym wdzięczna😚
Chodzi o pozycję najbardziej zbliżoną do kąta 90st.
 
reklama
Hej.
Czy macie może fotki jak dziecko w nim siedzi? Byłabym wdzięczna😚
Chodzi o pozycję najbardziej zbliżoną do kąta 90st.
hej, wrzucam Ci fotki jak to wygląda przy tej najbardziej wyprostowanej dla dziecka pozycji :) mój maluch nie narzeka i raczej mu tak wygodnie bo siedzi na spacerach jak król 😃 dobrze dopasowane i wygodne pasy i mały nie zjeżdża nigdzie w dół, a wcześniej mialam taki problem w starym wózku.
 

Załączniki

  • 7929f181-9495-4cc0-ab7d-8f613f56652e.jpeg
    7929f181-9495-4cc0-ab7d-8f613f56652e.jpeg
    162,3 KB · Wyświetleń: 51
  • 9ed6f22d-1371-4637-b2fb-84f6ea75cad3.jpeg
    9ed6f22d-1371-4637-b2fb-84f6ea75cad3.jpeg
    92,7 KB · Wyświetleń: 38
Do góry