reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka na wiejskie drogi

Olg333

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2020
Postów
3 852
Cześć:) potrzebuje pomocy, rozglądam się powoli za spacerówką, ale nie mogę znaleźć tej idealnej, szukam:
- spacerówki na wiejskie drogi /(duże koła)
- przekładana przodem i tyłem do kierunku jazdy
- rozkładana na płasko
- zajmująca w miarę mało miejsca po złożeniu
- w miarę lekka
- poniżej tysiąca złotych, im mniej tym lepiej

Macie jakąś sprawdzoną? Bardzo ciężko znaleźć taką która nadaje się na polne drogi a jednocześnie jest lekka i mała po złożeniu.
 
reklama
Sprawdź sobie starsze modele cybexa- może nie będzie przekładanego siedziska, ale pozostałe parametry może spełnić. Ale to tylko używane, bo nowych takich już nie produkują.
 
Nie znajdziesz spacerówki do tysiąca, którą można przełożyć przód tył, bo takie mają tylko spacerówki do których można wpiąć gondole.
Nie da się kupić leciutkiej spacerówki, która ma być dobra, bo to co por,adne musi być nieco cięższe.
O widzisz to nie wiedziałam, że tylko te z zestawów można przekładać, dzięki ;)
 
Zgadzam się z @ness.
Żadna lekka spacerówka nie będzie miała dobrej amortyzacji i dużych kół - bo to właśnie one są ciężkie.
Najlepsza byłaby spacerówka terenowa, czyli trójkołowa typu Bumbleride Indie, Mountain Buggy czy Thule Urban Glide 2 lub pokrewne. Tylko wtedy musiałabyś używanej szukać, bo dużo poza budżet wychodzą... Bumbleride waży 10 kg, nie ma tragedii, ale one nie są przekładane.
Nic nowego, porządnego, z dobrą amortyzacją i przekładanego przód/tył nie kupisz w takim budżecie. :( Musisz z czegoś zrezygnować...
Nienajgorszą amortyzację ma X-Lander X-Move, jest przekładany przód-tył, ma duże pompowane koła, ale jest ciężki i nowy jest poza budżetem. :( Podobnie będzie z Bumbleride Era.
Musisz pomyśleć nad czym Ci mniej zależy...
Polecam też grupę na FB Link do: Wózkowe porady - gdy nie wiesz jaki wózek wybrać
 
W tym budżecie polecam joie mytrax lub littertrax, ewentualnie używanego x landera.
Mi się cybexy nie podobają, jak dla.mnie mają małe koła, dużo kosztują, owszem są lekkie i zwrotne ale czy ja wiem czy na las ?
 
W tym budżecie polecam joie mytrax lub littertrax, ewentualnie używanego x landera.
Mi się cybexy nie podobają, jak dla.mnie mają małe koła, dużo kosztują, owszem są lekkie i zwrotne ale czy ja wiem czy na las ?
No u mnie aż na las nie są potrzebne, ogólnie wszędzie asfalt, chodniki itp, ale mam "ulubioną trasę teraz z gondolą gdzie droga jest jednak piaskowa i z kamykami więc małe kółka nie dadzą rady... Taka spacerówkę do gondoli mam, ale myślałam że znajdzie się coś fajnego, lżejszego i co nie będzie zajmowało całego bagażnika w moim małym autku;)
 
No u mnie aż na las nie są potrzebne, ogólnie wszędzie asfalt, chodniki itp, ale mam "ulubioną trasę teraz z gondolą gdzie droga jest jednak piaskowa i z kamykami więc małe kółka nie dadzą rady... Taka spacerówkę do gondoli mam, ale myślałam że znajdzie się coś fajnego, lżejszego i co nie będzie zajmowało całego bagażnika w moim małym autku;)
No niestety coś za coś, mała spacerówka ma małe kółka. Ja mam espiro maagic, ale to taka miejsca spacerówka.
 
reklama
My mamy spacerówkę Babydesign WAVE i przemierzyłam z nią sporo wiejskich dróg. Ma duże koła, jest w miarę lekka, niestety siedzisko tyłem do rodzica, ale w momencie kiedy kupowaliśmy spacerówkę, to Młody już nie chciał jeździć przodem. Był bardzo zainteresowany wszystkim i ciągle się obracał, więc przesiadka do nowej spacerówki była wielkim plusem.

Dużym, dla nas, plusem jest to, że wave składa się jednym ruchem na płasko i w naszych samochodach zajmuje w miarę mało miejsca. :)
 
reklama
Do góry