reklama

Spacerówka na zimę i wyboje

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez mandarynka12, 6 Wrzesień 2012.

1. mandarynka12

mandarynka12 Początkująca w BB

Witam, czytałam dużo opinii na temat spacerówek, ale nadal jestem w kropce :(
    Szukam spacerówki dla mojego 6 miesięcznego synka.
    Mały uwielbia chodzić na spacery i jest bardzo ciekawski, dlatego też potrzebuję wózka na codzienne spacery.
    Spodobały mi się:
    WÓZEK SPACEROWY BABY DESIGN MINI 2012 FOL. OKRYCIE (2586904720) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    WÓZEK ESPIRO ACTIVE 2012 + FOLIA + PARASOLKA,wys=0 (2586904152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA BABY DESIGN TRAVEL 2012 (2556587898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    i najmniej ten:
    WÓZEK SPACERÓWKA TRAPER FIRMY CONECO+OKRYCIE @HIT@ (2556587843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    chociaż niby jest najlepszy.

Dodam że potrzebuję wózka wytrzymałego i łatwego do składania, gdyż często podróżujemy. Wózek powinien mieć dobrą amortyzację na piaszczyste i kamieniste drogi, po których się poruszam. Ponieważ zbliża się sezon zimowy, chciałabym również, aby wózkiem dało się jeździć po śniegu...

Bardzo proszę o opinię osób które w takich warunkach użytkowały wózki - z góry bardzo dziękuję.

2. reklama

Poleć forum