reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka

Pati4gce

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2022
Postów
814
Dziewczyny macie do polecenia jakas lekka spacerowke? Myslalam o takiej skladanej w parasolke ale rozne opinie czytam. Chodzi mi o taka druga spacerowke ktora bede wozic w aucie bo to znoszenie tej mojej z 3 pietra mnie dobija. Takze musi byc kompaktowa i nie za miliony.
 
reklama
My kupowaliśmy córce specjalnie lekka spacerówkę i padło na qbit +. Z tegox co kojarzę, to waży ona ok 7 kg czy jakoś tak.
Nie jest to parasolka, ale możesz złożyć 1 ręka i jest składana w taki sposób, że pasuje do auta (jakby harmonika w dół).
Nie pamiętam jak cenowo, bo to z 3 latat temu, ale jest super.
Na pewno będzie gdzieś jakąś używana na olx :)
 
My mamy Joie 4Air litetrax, składa się jednym guzikiem i pociągnięciem za pasek i można ją wozić jak walizkę na kółkach.
Bez parasolki ale daszek jest dośc mocno rozłorzysty w dół, jeszcze nie wiem czy parasolka będzie do dokupienia czy nie .
 
Ja miałam Caretero Sonata i to był dla mnie strzał w 10, bo składał się w laskę, jak parasolka, ale miał pełną rączkę - parasolki z dwiema rączkami koszmarnie się prowadzi...
 
A powiedzcie mi czy te wasze spacerowki to dajecie rade rozlozyc jedna reka? Bo chyba bym cos takiego potrzebowala zeby rozlozyc to z dzieckiem na rekach.
 
A powiedzcie mi czy te wasze spacerowki to dajecie rade rozlozyc jedna reka? Bo chyba bym cos takiego potrzebowala zeby rozlozyc to z dzieckiem na rekach.

Parasolki jedną ręką nie rozłożysz, tu się raczej sprawdzi coś co się składa w tzw. kanapkę
Ja np. polecam babyzen yoyo
 
Ja mam lionelo Alexia tylko po to właśnie żeby jeździła sobie autem. Składa się jedna ręką waży 9 kg. Lżejsze są wózki na pewno inglesina,ale dla mnie trochę zbyt liche koła i brak tego pałąka z przodu.
 
reklama
Ja mam x lander x follow. Lekki, zwrotny, powiększana budka. Jedynie pasy mi nie odpowiadają. Jakbym teraz kupowała wybrałabym espiro nox
 
Do góry