reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka

NaNa8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2015
Postów
1 570
Jaką spacerówkę polecacie ?
Chodzi mi o te mniejsze ,nie te z wózków 2 i 3 w jednym .
Ja Chciałabym by podnóżek był ruchomy i trzymał nóżki, by miał długą budke(rozpinana) i możliwość leżenia na płasko oraz by składał się nie w parasolkę :) wiadomo żeby dobrze się prowadził :p
Dziś w smyku polecono nam SMIKI THUNDER
 
reklama
Jaką spacerówkę polecacie ?
Chodzi mi o te mniejsze ,nie te z wózków 2 i 3 w jednym .
Ja Chciałabym by podnóżek był ruchomy i trzymał nóżki, by miał długą budke(rozpinana) i możliwość leżenia na płasko oraz by składał się nie w parasolkę :) wiadomo żeby dobrze się prowadził :p
Dziś w smyku polecono nam SMIKI THUNDER
Podpinam się pod twój wątek. No też właśnie szukam dla dwulatka
 
Ja mam coto baby torre ale model 2016 z przedluzana budka bo poprzednie jeszcze były bez. Jestem zadowolona☺ młody przesiadl się jak skończył roczek
 
Jaką spacerówkę polecacie ?
Chodzi mi o te mniejsze ,nie te z wózków 2 i 3 w jednym .
Ja Chciałabym by podnóżek był ruchomy i trzymał nóżki, by miał długą budke(rozpinana) i możliwość leżenia na płasko oraz by składał się nie w parasolkę :) wiadomo żeby dobrze się prowadził :p
Dziś w smyku polecono nam SMIKI THUNDER
Ja od siebie polecam szczerze polski Prampol Gazelle , ma to co wymieniłaś i dobre pompowane koła ,amortyzowana.Budka jest rozpinana i siega do samego uchwytu. Kupiłam używke ale jestem mega zadowolona.
 
reklama
Ale ta gezelle co dziewczyny pisały też jest jest podobnej wielkosci :) Mój w spacerówce z wózka 3w1 był do roczku później ten kupiliśmy, as teraz laseczke trzeba:)
 
reklama
Polecam baby jogger citi mini.. Rozklada sie na lezaco, cale siedzisko ma dlugosc ponad 110 cm, skretny, lekki, maksymalny ciezar dziecka 30 kg a sam wozek wazy niecale 10kg. Sklada sie jedna reka w 2 sekundy. Jezdze jakis czas i jestem mega zadowolona, syn ma prawie 2,5 roku i jeszcze pelno miejsca w srodku
 
Do góry