reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka

NaNa8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2015
Postów
1 570
Jaką spacerówkę polecacie ?
Chodzi mi o te mniejsze ,nie te z wózków 2 i 3 w jednym .
Ja Chciałabym by podnóżek był ruchomy i trzymał nóżki, by miał długą budke(rozpinana) i możliwość leżenia na płasko oraz by składał się nie w parasolkę :) wiadomo żeby dobrze się prowadził :p
Dziś w smyku polecono nam SMIKI THUNDER
 
reklama
Fajny jest ten wózek amelis supersix, do tego w przestępnej cenie. Jednak jak dla mnie to kółka są za małe jak na dziurawe chodniki w moim mieście. Polecany przeze mnie joie litetrac 4 ma większe koła i da się tak samo ciągnąć jak supersix.
 
reklama
Ja z całego serca polecam jogger city.Jest wart swojej ceny. W życiu nie widziałam tylu przydatnych gadżetów w jednym wózku.
Polecam sobie obejrzeć filmiki.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Z mniejszych zerknij sobie na Easy go quantum. Mam wersję spacerową i dobrze się ją prowadzi. Docelowo wózek ma pompowane koła, ale można dokupić piankowe- my tak zrobiliśmy ( za zestaw dodatkowych kół zaplacilismy ok. 160zl) i łatwiej nam sie jeździ po sniegu czy jakimś trudniejszym terenie. No i wozek tez sprawdza sie zimą, bo ma szerokie siedzisko- jak ubieram dziecko w zimowa kurtke i opatulam go szalikiem itd. to w niektorych wozkach ciezko pomiescic takiego bałwanka :p a tu siedzisko jest na tyle przestronne, ze maluch wygodnie siedzi.
 
Do góry