reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

Justyna - czy ten Uni Baby ma mozliwosc zmiany pozycji?
Nuśka - w Rumii jest taki duzy sklep www.bobowozki.pl moze sie umowimy na oglądanie fotelików i przymiarki? Tam chyba jest duzy wybór. Wrocilas juz do pracy?
 
reklama
MY naszemu dziecku kupilismy fotelik na pierwsze urodzinki:):)
Wybralismy sie z małym do sklepu posiedzial w kilku i w zasadzie też bralismy pod uwagejego reakcje (oczywiscie mielismy kilka swoich typów) w rezultacie wybralismy maxi cosi tobi i jestesmy bardzo zadowoleni. Jakubek lubi w nim jeździc i wszyscy są zadowoleni:-)
 
wciaz chodzi mi po glowie ten fotelik: ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: KIDDY Infinity Pro + ZABAWKI>


Ten albo Maxi Cosi Tobi, bo te dwa maja najwyzsza notację w testach bezpieczenstwa.

Moja szwagierka porzyczyla dla Stasia fotelik Mappi (taki tani, w Tesco tez maja tą markę) i w zasadze jest wygodny, ma zagłówek, łatwo się wsadza i wysadza dziecko. Mowila, ze jest tez bezpieczny.

Nuska a w Mamie i ja maja duzy wbor fotelikow?
 
Ostatnia edycja:
Justyna - czy ten Uni Baby ma mozliwosc zmiany pozycji?
Nuśka - w Rumii jest taki duzy sklep www.bobowozki.pl moze sie umowimy na oglądanie fotelików i przymiarki? Tam chyba jest duzy wybór. Wrocilas juz do pracy?
Bylam w tym sklepie ale jak jeszcze byl w Gdyni ( chyba ten sam:szok::baffled:) Za duzy to sklep nie byl, dosc malo fotelikow do zobaczenia 'na zywo'. Moze w Rumii jest wiekszy...Ja mam Romera, slyszalam ze to najbardziej bezpieczne foteliki. Mam go w spadku ale jestem bardzo zadowolona. Jest 3stopniowa regulacja oparcia, odpowiednie wyprofilowane zaglowki, podnozki itp Stas czuje sie w nim bardzo komfortowo.
 
hejka fajne i tanie są foteliki coneco i jak bym miała kupić nowy to taki bym kupiła a dla Wiki odkupiłam fotelik używany od koleżanki z pracy taki do 18 kilo bo jak mała urośnie to dostanie fotelik Szymka do 36 a temu kupie styropianowy "podupnik"
no i wreszcie po tylu tygodniach oglądania rozmyślania i zbierania kasy kupiłam małej spacerówkę
SPACERÓWKA BABY DESIGN TRAVEL - SUPEROFERTA !!!!! (416104255) - Aukcje internetowe Allegro
taki tylko turkusowo grafitowy huraaaaaaaa
 
Justyna - czy ten Uni Baby ma mozliwosc zmiany pozycji?
Nuśka - w Rumii jest taki duzy sklep www.bobowozki.pl moze sie umowimy na oglądanie fotelików i przymiarki? Tam chyba jest duzy wybór. Wrocilas juz do pracy?

A pewnie że możemy tylko może ja najpierw wpadnę sprawdzić czy warto???
Do pracy wracam 1 października:-:)rofl2::baffled:

wciaz chodzi mi po glowie ten fotelik: ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: KIDDY Infinity Pro + ZABAWKI>


Ten albo Maxi Cosi Tobi, bo te dwa maja najwyzsza notację w testach bezpieczenstwa.

Moja szwagierka porzyczyla dla Stasia fotelik Mappi (taki tani, w Tesco tez maja tą markę) i w zasadze jest wygodny, ma zagłówek, łatwo się wsadza i wysadza dziecko. Mowila, ze jest tez bezpieczny.

Nuska a w Mamie i ja maja duzy wbor fotelikow?

:tak::tak: sporo mają fotelików i można obejrzeć na "żywo" nie tylko w katalogu na pewno jest Maxi Cosi Tobi bo się nad nim zastanawiałam ale on raczej jest w większości sklepów, a ten co Ty pokazujesz wyżej też jest fajny ale nie wiem czy mają. ciekaw rozwiązanie nie widziałam jeszcze takiego.

Bylam w tym sklepie ale jak jeszcze byl w Gdyni ( chyba ten sam:szok::baffled:) Za duzy to sklep nie byl, dosc malo fotelikow do zobaczenia 'na zywo'. Moze w Rumii jest wiekszy...Ja mam Romera, slyszalam ze to najbardziej bezpieczne foteliki. Mam go w spadku ale jestem bardzo zadowolona. Jest 3stopniowa regulacja oparcia, odpowiednie wyprofilowane zaglowki, podnozki itp Stas czuje sie w nim bardzo komfortowo.

A jaki masz model???
 
A czy mozecie napisac, co Was wnerwia w fotelikach, na co zwrocic uwagę. Pomijam sprawy typu jakie testy bezpieczenstwa itp, tylko rodzaju "upierdliwe zapięcie".

Hruda - ten sklep bobowozki byl w Gdyni i zostal przeniesiony do Rumii i moze maja wieksza powierznie, a bylas w Mama i ja albo Akpolu? Gdzie kupilas swoj fotelik?
Nuska - to sprawdz kochana czy warto. U Was tez jest chyba sklep Coccodilo jakis wiekszy?
 
reklama
A czy mozecie napisac, co Was wnerwia w fotelikach, na co zwrocic uwagę. Pomijam sprawy typu jakie testy bezpieczenstwa itp, tylko rodzaju "upierdliwe zapięcie".

Hruda - ten sklep bobowozki byl w Gdyni i zostal przeniesiony do Rumii i moze maja wieksza powierznie, a bylas w Mama i ja albo Akpolu? Gdzie kupilas swoj fotelik?
Nuska - to sprawdz kochana czy warto. U Was tez jest chyba sklep Coccodilo jakis wiekszy?

W Galerii Auchan jest sklep Coccodrillo mają dość drogie ale fajniutkie ciuszki.
A i co mogę powiedzieć to jakość jest dobra jak na razie nie zawiodłam się mam parę ciuszków z tego sklepu.
 
Do góry