reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

L4dY-bIrd

doula
Dołączył(a)
27 Sierpień 2005
Postów
3 171
Miasto
Sobótka / Wrocław
Poradzcie mi dziewczyny jakie spacerówki sa fajne czyli sprawdzone przez Was i za przystepna cene :)
Chcem zmienic maluchowi wózek i jestem w totalnym zamotaniu przeglądając oferty na allegro .
 
reklama
ja polecam z czystym sumieniem graco citi sport 2006 ,kupiłam ją na allegro ,ale tam nie mogę tego znaleźć,dlatego podsyłam ilnk ze stronką gdzie jest identyczny wózek (nawet kolor taki sma jak mam ja ;) ) i cena taka sama :)

jak masz jakieś pytania to pytaj :)
 
Przystepna cena to taka która dałas za swoją spacerówke.
Uważasz że ta kasa niebyła wyzucona w boto i jesli jeszcze raz miałabyś wybierac to tylesamo bys zapłaciła za wózio i niepłakała że zaduzo za takie cuś :)
 
Witam,
przy takim kryterium to mogę polecić peg perego Atlantico, kosztowała dużo, ale naprawdę jest warta swojej ceny i jakbym miała kupować drugi raz a stać by mnie było na spacerówkę tej klasy to bym się nie wachała.
Podam porównanie mojego męża po przewiezieniu naszego szkraba parasolką babydreams a potem naszą spacerówką:
jakby się z malucha do mercedesa przesiadł 8)
 
Mam dwa wózki - emmaljungę, która uwielbiam na normalne spacery i inglesinę max, której używam na wypady mniejszym samochodem np na kawę i spotkanie z koleżankami. Obydwa lubię i uważam za b. dobre ale każdy z nich ma swoje wady - inglesiny nie wyobrażam sobie jako jedynego wózka, może to kwestia przestawienia po emmaljundze, jest twardsza w prowadzeniu. Na spacer jest fajnba ale już nie na zimowy, tak myślę gdy mam przed oczyma ostatnią zimę i doświadczenie emmaljungą, która pokonywałam wszelkie góry śniegu. Emmaljungę wielbię tylko, że jest zbyt duża do mojego bagażnika - gdy jeżdziłam z adapterem i fotelikiem samochodowym to było ok, ale w wersji spacerówki po prostu cięzko ją upchnąć.
Ale obydwie spacerówki polecam. Fajne są :)
 
To i ja sie dorzuce

1. Emmaljunga Classic Edge - wozek nr 1 w funkcjonalnosci i lekkosci prowadzenia. Nie ma sobie rownych. Uwielbiam go ale jak juz ktos pisal - duzy
Dlatego kupilismy wozek nr 2 - typowa parasolke na wyjazdy
2. Maclaren Techno XT - typowa spacerowka, najwazniejsze zalety:
-waga - nieco ponad 6 kg - to jest niespotykane w wozkach majacych kosz, rozkladane oparcie, bude i w miare duze kolka
- budka rozkladana na suwczek na 3 razy - chroni przed deszczem i wiatrem i slonkiem dzieki przezroczystej dokladce z filtrem uv
- oparcie do lezenia na plasko
- amortyzacja
- regulowana wys raczek
super wozeczek, wart swojej ceny, z czystym sumieniem polecam
 
Qrcze wiecie co ...znalazłam bardzo fajny wózio na allero .

http://www.allegro.pl/item109334699_wozek_eurobaby_orinoko_okrycie_folia_maskotka.html

zastanawiam sie nad wymiana naszego na ten .My mamy teraz Haucka Jeepa 3- kołowego .Jest bardzzzzo fajny i wogole super lekki tylko taki troszke ...długi ::) ;)
I tak sobie mysle że ten co znalazłam ejst taki zgrabniutki itp .
Zastanawiam sie też nad kwestią jesienno zimową ...poniewaz moj synek zimą będzie juz rocznym maluchem i może jednak zostawic tego naszego Jeepa bo po snigu napewno bedzie lepiej sunąć niz tym co na niego sie czaje ;).

Dziewczyny poradzcie mi bo ja juz sama niewiem co mam zrobić ::)
 
ja też polecam graco city sport. są na allegro. ja kupowałam z zeszłorocznej kolekcji i zapłaciłam ok 250zł. teraz są droższe, ale i kolory ładniejsze.
ja jestem baardzo zadowolona z tego citysporta :)
 
reklama
Na snieg bym zostawiła ten duzy wózek. małymi kółkami ciezko bedzie przejechać, a po co masz w grudniu szukac lkolejnego wózka ;)
 
Do góry