reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

A ja mam NANUQ firmy JANE i tez moge sie pochwalic, ze jestem bardzo zadowolona i wozek spelnil moje wszelkie oczekiwania, kompaktowy, wygodny dla dziecka i dobrej jakosci :) moge polecic :)
 
reklama
Ja mam klasycznego navingtona, ze spacerówką i jest super. Gdybym miała kupować typową spacerówkę, to albo dokupię ramę parasolkę do tego siedziska które mam, albo ew. scoonera. Ale tak jak mówię póki co jestem zadowolona ze spacerówki 3w1, chociaż na razie była próbowana na sucho, bo Zosia jeszcze w gondoli jeździ.
 
witam wszystkie przyszle mamy.mam maly dylemat, poniewaz tu gdzie mieszkam jest ogolnie przyjete zeby robic liste prezentow dla maluszka i tak sobie pomyslalam , ze na ta liste dodam spacerowke , ktora przyda mie sie co prawda duzo pozniej , ale jak dla mnie na pozniej jest niezbedna.mam juz wozek PEG PEREGO TRIO PLIKO P3 COMPACT MODULAR MYRTO prezzi vendite offerte PEG PEREGO TRIO PLIKO P3 COMPACT MODULAR MYRTO prezzo , w ktorym jest spacerowka , ale nie jest zbyt lekki, i zajmuje troche miejsca.mieszkam w miasteczku, gdzie wszedzie jest pod gore wiec raczej lekka spacerowka bylaby lepsza na spacery. myslalam o Giordani Passeggino Theos super leggero Pink/Purple - 68.50EUR : BEBISSIMO, Il tuo BabyStore di fiducia ta jest super lekka , fajnie sie sklada , siedzenie rozklada sie do konca, jedyny minus to plastikowe kola.boje sie , ze dlugo nie wytrzymaja. druga to BEBE CONFORT Passeggino Mila Power Flower | eBay , tylko ze i ta ma plastikowe kola.w mojej miejscowosci uliczki sa wybrukowane kamieniami wiec nie wiem czy taka spacerowka bedzie odpowiednia.problem w tym , ze w sklepie gdzie robie liste sa tylko z plastikowymi kolami.a co wy sadzicie?bylabym wdzieczna za rade , bo w koncu czas skompletowac ta liste.
 
witam wszystkie przyszle mamy.mam maly dylemat, poniewaz tu gdzie mieszkam jest ogolnie przyjete zeby robic liste prezentow dla maluszka i tak sobie pomyslalam , ze na ta liste dodam spacerowke , ktora przyda mie sie co prawda duzo pozniej , ale jak dla mnie na pozniej jest niezbedna.mam juz wozek PEG PEREGO TRIO PLIKO P3 COMPACT MODULAR MYRTO prezzi vendite offerte PEG PEREGO TRIO PLIKO P3 COMPACT MODULAR MYRTO prezzo , w ktorym jest spacerowka , ale nie jest zbyt lekki, i zajmuje troche miejsca.mieszkam w miasteczku, gdzie wszedzie jest pod gore wiec raczej lekka spacerowka bylaby lepsza na spacery. myslalam o Giordani Passeggino Theos super leggero Pink/Purple - 68.50EUR : BEBISSIMO, Il tuo BabyStore di fiducia ta jest super lekka , fajnie sie sklada , siedzenie rozklada sie do konca, jedyny minus to plastikowe kola.boje sie , ze dlugo nie wytrzymaja. druga to BEBE CONFORT Passeggino Mila Power Flower | eBay , tylko ze i ta ma plastikowe kola.w mojej miejscowosci uliczki sa wybrukowane kamieniami wiec nie wiem czy taka spacerowka bedzie odpowiednia.problem w tym , ze w sklepie gdzie robie liste sa tylko z plastikowymi kolami.a co wy sadzicie?bylabym wdzieczna za rade , bo w koncu czas skompletowac ta liste.

Moim zdaniem plastikowe kola nie sa problemem, istotna jest amortyzacja :tak: z tych wybrala bym bebe confort :) koła ma piankowe :) A tak pozatym, bee ma swietna amortyzacje :)
 
reklama
Do góry