reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Jeśli już to z tych wózków jak najbardziej Inglesina Trip, Cybex jakościowo równać się nie może. Odradzałbym także zakup w tym akurat sklepie, bo znając ich wszystko jest możliwe.

Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny co myslicie - lepiej kupic Inglesine Trip czy Maclarena xlr?

Juz sama nie wiem o lepsze, bo Maclareny sa bardzo drogie.
 
ja polecam Baby Design Walker,juz 2 lata nam sluzy bez zadnej wpadki.Teraz szukam zwyklej parasolki jak najtanszej:p
 
Ja też mam Baby dreams walker i fakt - jest solidny, mieliśmy wczesniej kupilismy tej firmy sprint, ale jest lżejszy i strasznie klekotał na nierównych chodnikach, więc zamieniliśmy
Walker ma jedną wadę - oparcie rozkłada się trójstopniowo ale ten najwyższy stopien to jest taka półleżąca pozycja:eek:
i tacka ciężko się wyciąga
Niestety moja córka jest duża (98cm i 20 kg) i wózek po prostu jest na nią za mały:-(
podnóżek jest głęboko i nie chce trzymać na nim nóg
Jaki polecacie wózek dla dużego dziecka, niestety nie zanosi się na to żeby zupełnie z wózka zrezygnować:-(
 
witam

zastanawiam sie nad kupnem spacerowki na allegro znalazlam cos takiego Wózki spacerowe pozycja leżąca okrycie FOLIA (2176340203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ma prawie wszystkie cechy jakie wydaja mi sie potrzebne: rozkłada sie do pozycji leżacej szerokie siedzenie jest lekka(7kg) ma okienko w budce kieszen wielki kosz folia przeciwdeszczowa ochraniacz na nozki itd do tego cena jest przystepna

czy któraś z WAS zna ten wozki oplaca sie je kupic?? sa wadliwe??? jak sie prowadza
prosze o pomoc pozdrawiam
 
Mi się ze spacerówek ostatnio spodobał bardzo nowy x-lander. Myślę że ktoś się wreszcie postarał, i nie poprawił tylko kolorków a zrobił wózek w którym naprawdę coś zmienił na plus. Czy miał ktoś okazję zobaczyć go na żywo? Ja widziałam tylko na stronie ale bardzo mi się podoba. Myślę że dla drugiego dziecka mogłabym się skusić ;-) X-Lander X-Move 2012 - nowość w kolekcji!!! Spacerówka + Gondola Europa | Spacer | wózki trójfunkcyjne | X-Lander | wersja głęboko - spacerowa | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa śliczny jest!
 
zastanawiam się nad spacerówką dla mojego Młodego. Koniecznie musi być z "całą" rączką (tzn. nie parasolka), lekki tj. do 10 kg, koła przednie muszą być blokowane.
Na cel biorę:
- Bebe Beni Izzy
SUPER LEKKA SPACERÓWKA IZZY BEBE BENI ROAN (2390367252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- Jane Challenger
JANE - WÓZEK - CHALLENGER - J02 - WYPRZEDAŻ (2373858455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- nuna Pepp
Nuna Pepp 2011/12 Wózek (2365120024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tego co wiem to Nuna nie ma blokowany przednich kół. Macie jakieś doświadczenia z w/w wózkami? Albo polećcie coś o podobnych parametrach i cenie do 700 zł.
 
reklama
zastanawiam się nad spacerówką dla mojego Młodego. Koniecznie musi być z "całą" rączką (tzn. nie parasolka), lekki tj. do 10 kg, koła przednie muszą być blokowane.
Na cel biorę:
- Bebe Beni Izzy
SUPER LEKKA SPACERÓWKA IZZY BEBE BENI ROAN (2390367252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- Jane Challenger
JANE - WÓZEK - CHALLENGER - J02 - WYPRZEDAŻ (2373858455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- nuna Pepp
Nuna Pepp 2011/12 Wózek (2365120024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tego co wiem to Nuna nie ma blokowany przednich kół. Macie jakieś doświadczenia z w/w wózkami? Albo polećcie coś o podobnych parametrach i cenie do 700 zł.

Możesz się jeszcze nad navingtonem scoonerem zastanowić Wózek Scooner Black Sea Black Sea | Spacer \ wózki spacerowe \ Navington | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa waży 9 kg, blokowane kółka, 700 zł! :-):-)
 
Do góry