reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

ja jak kupowałąm to najpier chciałam właśnie gracco, ale jak zobaczyłąm to zdecydowanie za wąski, potem oglądaliśmy te chicco, ale też wąskie, no i zdecydowaliśmy się na inny, chociaż gdyby te siedziska były szersze pewnie kupiłabym gracco
 
reklama
karolinna ja mam 2005 :)
i też ma 31 cm
ale ogladałam chicco ponee xs w sklepie - jest węższy. u mnie w mieście baardzo dużo takich jeździ bo w świecie dziecka z takich małych mają własnie tylko chicco. graco nie ma w żadnym sklepie!
 
Lilka super :) Rewelacyjnie sie ja prowadzi .Bardzo zwrotna , mieciuteńka .Tylko ma małe amortyzatory i jak sie jedzie po drodze z " kocich łbów " to strrrrasznie trzęsie .
Ale ogolnie ejstem bardzo zadowolona .
 
A ja polecam graco ultime,leciutki,wspaniale sie prowadzi,no i przedewszystkiem dla dziecka bardzo wygodny,opacie rozkladane do poziomu,nie jest waski wiec maluch spokojnie moze sie w nim wyspac :) Cena przystepna,ja kupilam go na allegro uzywany,ale jak noweczka,kosztowal 200 zl.Jestem bardzo zadowolnona i polecam go serdecznie :)
 
L4dY-bIrd - właśnie ogladałam wózek, który kupiłaś (bo też jestem na etapie kupowania spacerówki) i mam kilka pytań: są 3 czy 4 stopnie regulacji oparcia? oparcie rozkłada się do leżenia? jakie ma wymiary po złożeniu? to jest wózek typowo miejski, czy będzie się dało nim pojeździć np. po lesie - oczywiście nie mam na myśli takich strasznych wertepów ;D
Wygląda całkiem nieźle, ale jeszcze nie oglądałam go "na żywo", zresztą wolę najpierw poznać opinię osób, które już go użytkują.
 
reklama
zuzia1 pisze:
L4dY-bIrd - właśnie ogladałam wózek, który kupiłaś (bo też jestem na etapie kupowania spacerówki) i mam kilka pytań: są 3 czy 4 stopnie regulacji oparcia? oparcie rozkłada się do leżenia? jakie ma wymiary po złożeniu? to jest wózek typowo miejski, czy będzie się dało nim pojeździć np. po lesie - oczywiście nie mam na myśli takich strasznych wertepów ;D
Wygląda całkiem nieźle, ale jeszcze nie oglądałam go "na żywo", zresztą wolę najpierw poznać opinię osób, które już go użytkują.
sa 3 stopnie oparcia , rozkłada sie do lezenia i dziecko spi w nim jak w łóżeczku .Jest fajne duże siedzenie wiec moze spać " rozwalone " a nie takie skulone w jednej pozycji .
Co do spacerów po lesie to mysle ze jest ok .Ja jeszcze swoim po lesie niejezdziłam < chociaz las mam kilometr od domu > ::) ale jezdziłam po drodze " kocie łby" to te stare drogi układane z kamieni. no i jesli chodzi ci o takie wertepy to niejest to wózek na takie drogi .Na takie drogi ma zamałe amortyzatory. Ale jest naprawde super i ja jestem bardzo zadowolona.
Co do wymiarów po złożeniu to w tym momencie niemam tyle czasu żeby go złozyc i pomiezyć. Wydaje mi sie ze na allegro napewno na jakiejs aukcji są podane wymiary baby dreams Sprint
 
Do góry