reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

reklama
Wózki....

Pierwszy wózek kupiliśmy z tych trójfunkcyjnych, niby jesteśmy z niego zadowoleni, ale wady posida: cięzki, dużo miejsca zajmuje w bagażniku (BebyMerc - 800,-dalismy za niego), ale i tak się jego nie pozbywamy, przydatny będzie zimą, bo ma duże pompowane koła.

Kupilismy drugi spaecerowy, taki aby bez problemu miescił sie w bagazniku i zajmował mało miejsca. (Meggy)
składa się na "parasolke",
jest lekki około 8 kg,
ma spory kosz pod spodem,
budka składana i można zdemontować,
koła podwójne, plastikowe, przednie skrętne z możliwościa blokowania, barierka miękka można ją zdjąść,
pasy,
oparcie rozłkłada się do pozycji leżenia (bardzo ważne gdzy maluchy śpia w ciągu dnia - na spacerach),
między nózkami posiada dodatkowy pas (dla mnie to ważne - aby dziecko nie "wyjechało" z wózka)
Na dzień dzisiejszy jesteśmy z niego zadowoleni, a kosztował 300,- i to dla mnie jest przestępna cena co do takiego wózka.

Ile osób tyle opini i dlatego tyle różnych firm produkuje różne wózki.

Pozdrawiam
 
Wózki....

Pierwszy wózek kupiliśmy z tych trójfunkcyjnych, niby jesteśmy z niego zadowoleni, ale wady posida: cięzki, dużo miejsca zajmuje w bagażniku (BebyMerc - 800,-dalismy za niego), ale i tak się jego nie pozbywamy, przydatny będzie zimą, bo ma duże pompowane koła.

Kupilismy drugi spaecerowy, taki aby bez problemu miescił sie w bagazniku i zajmował mało miejsca. (Meggy)
składa się na "parasolke",
jest lekki około 8 kg,
ma spory kosz pod spodem,
budka składana i można zdemontować,
koła podwójne, plastikowe, przednie skrętne z możliwościa blokowania, barierka miękka można ją zdjąść,
pasy,
oparcie rozłkłada się do pozycji leżenia (bardzo ważne gdzy maluchy śpia w ciągu dnia - na spacerach),
między nózkami posiada dodatkowy pas (dla mnie to ważne - aby dziecko nie "wyjechało" z wózka)
Na dzień dzisiejszy jesteśmy z niego zadowoleni, a kosztował 300,- i to dla mnie jest przestępna cena co do takiego wózka.

Ile osób tyle opini i dlatego tyle różnych firm produkuje różne wózki.

Pozdrawiam
 
To ja już niewiem jaką spacerówkę kupić :mad: U mnie w mieście są 3 sklepy z wózkami w których są 3 wózki na krzyż. Szukam na Allegro ale teraz mam już mętlik w głowie.
Pozdrawiam
 
ja kupilam ostatnio wozeczek chicco ponee xs i jestem mega zadowolona :)
moze i jest waski ale ja chcialam taki dla mojej coreczki - bo w poprzednim (quinny speedi sx) latala na boki moja chudzina, ten wozeczek wazy tylko 5 kg, a z tego co piszecie lekkie wozeczki to 8 ::) zalet ma wiele - palak, duzy kosz na zakupy, skretne koleczka, proste skladanie jedna reka, tylko szkoda, ze plastikowe te koleczka no ale przez to moze jest taki lekki - nie mozna miec w koncu wszystkiego ;) pozdrawiam !
 
dziewczyny musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z wozka BABY DREAMS SPRINT :)

to tyle,ide spac papaa :)
 
reklama
Do góry