reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

1500 za gondolkę i spacerówkę to chyba nie jest dużo ::), jak za wózek który nie skrzypi, nie znosi na żadną stronę jeżeli tego użytkownik sobie nieżyczy. Prowadzić może go z powodzeniem 6-ściooletnia dziewczynka i dwu- metrowy tata (regulacja wysokości), a po rozłożeniu na części pierwsze mieści się w bagażniku clio wraz z walizką na tygodniowy wyjazd 8).
 
reklama
moze dla Ciebie nieduzo... :)

i pomijajac cene - moze faktycznie, dla Ciebie, jako "prowadzacej" jest super, ale spacerowka (siedzisko) w Mutsy pozostawia wiele do zyczenia, jest dosc waska, brakuje burt, siedzisko jest krotkie, budka dosc nisko... na pewno nie jest to spacerowka na dlugo...
 
no własnie tez mnie rozwaliło mutsy w spacerówkach ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ :D :laugh:

1500 zł to nawet przy średniej krajowej nie jest cena "przystępna" :D poza tym to chyba nie jedyny na naszym rynku wózek który
Danusia pisze:
nie skrzypi, nie znosi na żadną stronę jeżeli tego użytkownik sobie nieżyczy. Prowadzić może go z powodzeniem 6-ściooletnia dziewczynka i dwu- metrowy tata (regulacja wysokości), a po rozłożeniu na części pierwsze mieści się w bagażniku clio wraz z walizką na tygodniowy wyjazd 8).
 
ja miałam Tako Natalię, dwufunkcyjny i też byłąm bardzo zadowolona, cena coś koło 700zł ;D a kupiliśmy spacerówkę, tylko ze względu na wyjazdy gzdieś czy to mpk czy autem i polecam deltima kazoo po raz kolejny (360zł)
 
ło matko ..ale dowaliłyscie ::) Mutsy to ..kolos cenowy ::) .NIedałabym tyle kasiory za spacerówke < włąsnie looknełam na allegro po ile " chodzą" ::)

Ja juz jestem po zakupie spacerówki ...niby lekka i funkcjonalna .Okaże sie :p
kupiliśmy Baby dreams sprint .Dotże do mnie w poniedziałek to napisze co i jak po pierwszym spacerku ::) .


Jakby co to mam do sprzedania Hauck Jeepa 3 kołowego z całym asortymentem ::) ;) ale pewnie nikt sie nieskusi :p
 
L4dY-bIrd pisze:
Ja juz jestem po zakupie spacerówki ...niby lekka i funkcjonalna .Okaże sie  :p
kupiliśmy Baby dreams sprint .Dotże do mnie w poniedziałek to napisze co i jak po pierwszym spacerku  ::) .

no nareszcie ktos na BB co ma wozek na ktory ja sie czaje

http://www.allegro.pl/item114910184_wozek_baby_dreams_sprint_nowosc_wys_0zl.html

jaki kolor wybrałas bo ja chyba zielony
albo pomaranczowy ::)

a chce go bo ma duze koła,duzy kosz,i wyglada ładnie

a ten za 1500zł :p
nie dałąbym tyle nawet za wozek wielofunkcyjny

mialam TAKO NATALIE i bardzo fajny wozeczek
kupiłam za 830zł w sklepie

sprzedałam bo wyprowadzamy sie na wiec (choc niestety nie udalo nam sie dostac kredytu hipotecznego,ale zaczynamy starac sie w innym banku)
i z braku laku wyprowadzamy sie na wynajem do bloku
wiec chce wozek lekki

bede czekac na opinie L4dY-bIrd :laugh: :laugh:
ja zamawiam w poniedzialek wiec jak go dostaniesz to szybko na spacer i relacje plis :D ;) ;D
 
L4dY-bIrd pisze:
Jakby co to mam do sprzedania Hauck Jeepa 3 kołowego z całym asortymentem ::) ;) ale pewnie nikt sie nieskusi :p

hej a ten hauck to co? niedobry ?? :( :( :( bo ja nad nim myslałam m. in. jako spacerówce na zime....
 
wiesz,miałam haucka 3- kołowego, wózek sam w sobie naprawdę fajny, solidny, dobrze amortyzowany, stabilny, praktycznie na każdy teren... miał niestety jedną wadę i dlatego go sprzedałam- był cieżki... a wnoszenie go po schodach z moją córką, z koszem z zakupami... no nie było to łatwe... Ale jeśli nie musisz wózka nigdzie wnosić, no i jeśli to ma być spacerówka na zime na dłużesz spacery to myślę ze będziesz zadowolona.
 
reklama
qrcze niemoge umiesci cytatu .cos sie spsuło :(

Efunia co do wozka to powiem ci tak : Zajebiscie sie prezetuje ....bajerancki itp...rewelka poprostu ..jak jedziesz uluca to mamy z zazdroscia lookaja na wózio bo jest naprawde bajerancki ....ale....
ja chyba nieumiem prowadzic tego typu wózki bo jak np. zjeżdzam z kraweznika to zawsze ale to zawsze przechyla mi sie na jakas strone < z powodu jednego kółkaz przodu> a ja juz mam najgorsze w oczach ze mi dziecko zaraz wypadnie < mimo pasów 5 punktowych > kolejnym dla mnie i to najwazniejszym chyba atrybutem < którego brak !! > to to że maluch obija sie główka o rurki aluminiowe < fakt osłoniete one sa materiałem ..ale tylko materiałem a nie jakas miekka gabką >
Moj synek ma skonczone 8 miesiecy i jeszcze niesiedzi tak pewnie ze jak jade wózkiem to bryka z lewej na prawa iz awsze wracamy poobijani do domu na głowie .


Wg. Mnie wózek niejest ciezki < 10 kg. w dokumentach> Ja mieszkam na 1 pietrze i zawsze najpierw wnosze malucha a potem wózek < albo wciągam albo pod pache>
Wózek ma zajebiste amortyzatory i faktycznie super sie prowadzi ..bardzo płynnie !


no to chyab tyle ...na ten temat .

Ja mam ta wersje z torba- przewijaczkiem i spiworkiem na zime > - koło skretne 360 z mozliwoscia blokady .Jakty któras mamcia mimo moich wypocin chciała by kupić to ja z checia oferuje nasz :)
Z gwarancją < kupion na poczatku kwietnia >


Lilka ja kupiłam ten ..brazowo- jasno- ciemny .Dogadałam sie z babka co do ceny i zakończya aukcje przed czasem :)

http://allegro.pl/item116507271_najtanszy_na_allegro_baby_dreams_sprint_bcm_.html
mam nadziejej ze ten bedzie rewelka bo tak wyglada:)
Wczesniej mielismy nowego Nestora .Super wózek ..naprawde ale..pekła nam rurka przy spacerówce i dziadek zrobił jedynie jednopozycyjne oparcie :) wiec nestor zrobił sie wozkiem awaryjnym u tesciów :)

Potem był jeep ...a teraz ten co kupiłam

 
Do góry