reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki "parasolki"-rady, porady, opinie..

reklama
anus a kiedy bedziesz w PL aby go testowac? :) Aaa w UK to zupelnie inaczej jest niz w PL. Tam chyba lepsze chodniki, bez takich dziór? Tu ciezko sie czymkolwiek przebic na spacerze. Szwagierka ma trojkolowy dla blizniakow Jane i jest zadowolona z prowadzenia (mieszka w UK wiec moze faktycznie tam inne realia prowadzenia wozka sa). Tutaj w mojej okolicy trojkolowiec by nie przeszedl bo na rzaden podjazd bym sie nie dostala :/ Ale wiodze ze ten wasz ma chyba gumowe kola? to duzy plus :)


Mamy a tak BTW czy ktoras z Was zaczyna korzystac ze spacerowki/ parasolki w Polsce? jako ze zima w końcu nas odpuszcza?
 
nimfii w Polsce bede za tydzien :-) rzeczywiscie chodniki w uk nie sa zbyt wymagajace. w miescie w ktorym mieszkam w polsce miejscami sa jeszcze takie wielkie plyty chodnikowe, mega wykrzywione, ale tyle co bede w polsce to damy rade.
 
Oj juz dziewczeta nie narzekajcie tak nate chodniki w 'polsce i ,ze niby te zagraniczne to super. Wszystko zalezy od miejscowosci. Czesto polskie mini miasteczka sa tak odpicowane ,ze az milo. Ja na Poznan tez nie narzekam. A np. w duzych miastach Angli a juz w szeczgolnosci Londynie to mozna zapomniec w ogole o wozkach bo jest wszedzie tyle ludzi ,ze czesto samemu trudno przejsc. Tam gdzie moieszka moja siostra ,to do autobusu moga wejsc max dwa wozki i to najlepiej parasolki. Inne poprostu sie nie mieszcza. A jak jest wiecej wozkow to kierowca nie wpuszcza. I nie ma zmiluj.

My uzywamy naszej parasolki Chicco Echo juz jakis czas, tylko jak bylo zimno to dodatkow wczepilam spiwor od Quinny. Ale u nas na szczescie coraz mniej wozka. Oli chce chodzic ,biegac i w wozku ryk. Czesto biore go poprostu bez wozka. No ale na wszelki wypadek ta parasolke mam zawsze w aucie.
 
Do góry