reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki "parasolki"-rady, porady, opinie..

A mi się podoba Espiro Vayo (lub Vaio). Potworek, ty masz chyba wózek z Espiro, a nie podobają ci się ich spacerówy? Szukam opinii na jego temat (oceny w necie dość dobre).

Tak, my mamy 3w1, Espiro GTX, jestem z niego bardzo zadowolona i oglądałam też spacerówki Espiro, więc jak nie znajdę Coneco (bo ten model co ja chcę jest "na wykończeniu") to może na Vayo się zdecyduję :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zakupiłam Maclarena XLR, jutro odbieram i bedę testowała "na żywo".
W sklepie przymierzałam Tymka do różnych wózków(brałam pod uwagę Inglesine,Cybexa,Kolestre) i powiem szczerze że maclaren jak dla mnie najlepiej się prowadził po różnych rodzajach powierzchni.
Jednym z głownych parametrów jakie również brałam pod uwagę to była szerokość siedziska.Tymek jest duży i jeszcze troche będzie musiał pojeździć w spacerowce a napewno urośnie i w innych nie mial wogóle miejsca.
 
Dziewczyny!
niebawem bede w Polsce i chce zmienić wózek na bardziej funkcjonalny :)
z bólem serca pożegnam sie z x-landerem, ale po prostu spacery po sklepach z nim w UK i z drugim dzieckiem obok to katorga :-(
zastanawiam sie nad:
WALKER 2012 BABY DESIGN +pokrowiec +folia W-WA (3094149191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

CONECO TRAFFIC 2012 Wózek Spacerowy SKLEP LODZ (3092985739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

LEKKA SPACERÓWKA BABY DESIGN TRAVEL KOLEKCJA 2013 (3097956892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czytam opinie i głupieje, ja wiem, że spacerówek jest dużo i każda z nas użytkuje innej, ale czy któraś z was ma wsrod swoich znajmocyh które użytkują dokładnie tych wózków i mogłaby mi jakoś doradzić - bede bardzo wdzięczna za każda rade. Podoba mi sie ten baby design walker - (poczatkowo miał byc Graco Mirage). W ogole nie ma szans, żebym miała czas oglądać te wózki na żywo :-(
 
witam wszystkich
podczytuję ostatnio wasze opinie odnośnie spacerówek i powiem tak :
ja przetestowałam graco ,espiro metro ,espiro vayo ( tego absolutnie nie polecam ciężko się prowadzi składa i skrzypi , wózek dla wysokich no i jedyny plus to szerokie siedzisko ) ,quinny buzz to najlepszy wybór ten model z 2012 r . mam jeszcze espiro magic też super . mąż twierdzi iż zwariowałam ale nie mogłam dobrać wózka stąd tyle zmian.
 
Ja kupiłam espiro magic i wszystko fajnie tylko mały koszyk i chyab jest problem z hamulcami... Dopiero po zakupie poczytałam opinie o tym wózku i własnie rodzice pisali o hamulcach. Czytałam opinie o modelu z 2012 roku a my mamy model na ten rok i chyab w nim tego nie poprawili bo nam się już kilka razy zablokował... a poza tym wózek super. Jest lekki, super się składa, super prowadzi.
 
Aniu jestem w tym temacie teraz na bierzaco.Z tych spacerowek,ktore podalas chyba bym nic nie wybrala,ale tylko dlatego,ze chce kupic cos b.trwalego,co starczy mi do nastepnego bobika.Moj wybor padl na Peg Perego Si.Jest b.lekki-6,5 kg,ma szerokie siedzisko,super materialy,sklada i rozklada bez zarzutu.Ma b.dobre opinie w necie.Jedynym minusem jest cena,kosztuje ponad 900zl,ale juz pisalam,ze wole kupic 1 drozszy niz 2 za 500zl i byc z nich niezadowolona.
 
dziekuje Wam za opinie.
angun ja własnie chce przeznaczyc 400zl, bo wiecej Dzieci nie planuje :-). Ten o którym piszesz bardzo mi sie podoba, tak samo ten co onanana ma, ale tak naprawde ma mi to służyc, jeszcze maksymalnie 1,5 roku. W ogóle boje sie tej zmiany, bo wiem, że te spacerówki inaczej sie prowadzą. w ogóle za dużo tego jest. Jeszcze mam dwa tygodnie do namysłu. :-)

onanana zaintrygowałas mnie tym espiro magic, Wy macie 2012? macie pełną rączke, te z 2013 mają już chyba wiekszy kosz, ale cena też wyższa. Narazie został moim faworytem. Ja to z drugim dzieckiem dużo mniej teraz spaceruje (co widac po moich udach).
belabb wiem, że quinny buzz jest fajny. Ale szukam własnie cos tanszego. Też piszesz o tym espiro magic. Na nim skupie uwagę.

jeszcze raz Wam dziekuje!!!! co forum to forum!!!
 
Ostatnia edycja:
No fakt espiro ma mały koszyk ja mam ten z 2013 taki fioletowy ,trochę obawiałam się koloru ale jest super , . cena jest spora bo prawie 600 zł.ale warto . po tylu wózkach ten jest super . a quinny to bardziej na zimę bo duże porządne koła dobra budka i mimo 3 kół super , choć ludzie mówią iż te trzy kołowce są mało stabilne . ale ile ludzi tyle opinie.
 
Dziewczyny!
niebawem bede w Polsce i chce zmienić wózek na bardziej funkcjonalny :)
z bólem serca pożegnam sie z x-landerem, ale po prostu spacery po sklepach z nim w UK i z drugim dzieckiem obok to katorga :-(
zastanawiam sie nad:
WALKER 2012 BABY DESIGN +pokrowiec +folia W-WA (3094149191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

CONECO TRAFFIC 2012 Wózek Spacerowy SKLEP LODZ (3092985739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

LEKKA SPACERÓWKA BABY DESIGN TRAVEL KOLEKCJA 2013 (3097956892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czytam opinie i głupieje, ja wiem, że spacerówek jest dużo i każda z nas użytkuje innej, ale czy któraś z was ma wsrod swoich znajmocyh które użytkują dokładnie tych wózków i mogłaby mi jakoś doradzić - bede bardzo wdzięczna za każda rade. Podoba mi sie ten baby design walker - (poczatkowo miał byc Graco Mirage). W ogole nie ma szans, żebym miała czas oglądać te wózki na żywo :-(

Ja miałam i Baby Design Travel i Coneco Traffic, zresztą na poprzedniej stronie o tym wspominałam. Moja Oliwka zajechał wszystkie spacerówki jakie miała, z Coneco nie dała rady, wg mnie za tą cenę wózek jest super. Zresztą, Malut niedługo też będzie się w takim woził :tak:
 
reklama
dziewczyny kupiłam w końcu cosatto yoga. Testować go bede dopiero w Polsce, bo tam na mnie czeka. Zdecydowałam sie na taki bo bedzie mi go pozniej łatwiej sprzedac w UK.
DSC05448.jpg
 

Załączniki

  • DSC05448.jpg
    DSC05448.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 248
Do góry