reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

reklama
Wiem, kupowałam tam wyprawkę dla Basi, urodziłam następnego dnia po odbiorze osobistym tak mnie z równowagi wyprowadzili:p Zastanawiam się tylko czy nie za mała ta spacerówka?
 
Skrzat ja zakupiłam w łaśnie ten wózeczek. Jestem już po 2 spacerach bo jest mi z nim teraz wygodniej wychodzić na spacery niż z dużą spacerówką. Przy wyborze kierowałam się rankingami spacerówek które znalazłam w necie oraz opinią sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Generalnie jest to wózek z wyższej półki w bardzo przystępnej cenie. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona - lekki, poręczny, można go złożyć i rozłożyć jedną ręką (jedynie nie opanowałam jeszcze obsługi tego zatrzasku który powstrzymuje wózek przed samoistnym rozłożeniem... Łatwo się go prowadzi mimo że trochę telepie na kostce brukowej ale to przez te plastikowe kółka - każda tak będzie telepała... Jeśli chodzi o rozmiar siedziska to moja Mała jest trochę pulpetem i w grubym kombinezonie ma dość sporo miejsca jeszcze, jeśli chodzi o całość to spacerówka chyba wyczytałam najwyższa na rynku w sensie uchwytów do prowadzenia. My jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy kolor pomarańczowy i zapłaciłam 480 zł w sklepie stacjonarnym a nie przez internet (wiem od sprzedawcy że nowa dostawa będzie o 12% droższa...) w komplecie folia przeciwdeszczowa i uchwyt na butelkę.
 
Ja mam odłożony czerwony i myślę że też kupię:) A powiedz mi nie martwisz się tym, że nie ma tego pałąka? Porównywałam jeszcze abc designe giro, ale kosztuje ok 550 zl, nie ma nawet folii, jedyne ma ciut dluzy podnozek rozkladany, ech pewnie w kazdej spacerowce sa wady i zalety, jak jedna cos ma to nie ma czegos innego:p
 
Ostatnia edycja:
Ja mam odłożony czerwony i myślę że też kupię:) A powiedz mi nie martwisz się tym, że nie ma tego pałąka? Porównywałam jeszcze abc designe giro, ale kosztuje ok 550 zl, nie ma nawet folii, jedyne ma ciut dluzy podnozek rozkladany, ech pewnie w kazdej spacerowce sa wady i zalety, jak jedna cos ma to nie ma czegos innego:p

też zastanawiałam się nad brakiem pałąka... w dużej spacerówce mam taki odpinany sztywny a tu tylko szelki i w zasadzie stwierdziłam że ta mała spacerówka to nie będzie służyła na jakieś extra długie eskapady tylko na krótkie wyjścia do sklepu czy do lekarza albo nawet z psem na spacer czy na weekend do moich rodziców bo zabiera mało miejsca w aucie a jak dzieciaczek będzie już stał to wtedy w tej dużej będziemy się wozić bo wtedy dam radę sama z piwnicy się z nim wydostać... jak na razie na spacerach wystarczają nam same szelki - dziecko jest dobrze przypięte i jak na razie w pozycji półleżącej ale nie widzę braku pałaka...
 
reklama
Do góry