reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

oparcie rozkłada się max do pozycji półsiedzącej - wg mnie delikatnie bardziej niż w foteliku samochodowym - nie rozkłada się całkiem na płasko - ale mi to wystarcza - wczoraj mała nie zmrużyła oka ani na minutę na spacerze już ją tak wszystko interesuje...
czerwony fajny - widziałaś go na żywo? jak dla mnie to bardziej taka dojrzała malina;)
 
reklama
No mam odłożony czerwony. Ale rzeczywiście on taki ciut malinowy, nie kuje w oczy:) A i dla chłopca jakby co się nada! A masz jakiś śpiworek dla małej? Ja dziś czytałam znów o spacerówkach ta Inglesina ma duże powodzenie od lat:) Ja mam teraz głęboki Roan a dodatkowo mam 3 kołową spacerówkę Herlag Verona http://photos03.istore.pl/12878/photos/big/769478.jpg Jedank należę do osób mega niezdecydowanych stąd tyle pytań. Moja kumpela odradzała mi Chicco i Coneco. Maclarenem Volo jechałam dla mnie porażka:(
 
nie wiem jak dodaje się foty z kom bo dziś kilka pstryknęłam jak siedziałam u lekarza - mała tak słodko zasnęła...
śpiworek kupiłam taki fajny gruby na polarze w sklepie tchibo ale mam go wpiętego do tej dużej spacerówki bo tak mi się wydaje że ta mała to pośniegu będzie dość ciężko szła więc na gorszą pogodę i tak pozostaje mi duży wózek. Dziś u nas chłodno i trochę wilgotno więc mała ubrana w swój kombinezonik i przykryta kocem i było ok - trochę obawiałam się czy od pleców jej nie przedmucha ale było wszystko ok.
kolor kwestia gustu - też mi się podobał ten czerwony i też myślę że drugi może być chłopiec ale ten pomarańczowy jakoś tak bardziej mi przypasował przez tą wstawkę z jaśniejszego pomarańczu...
Maclarena mi też Pani w sklepie polecała jako dobry wózek ale przedział cenowy jak dla mnie nie do zaakceptowania więc nawet nie oglądałam...
 
Foty z komórki to byś musiała najpierw na kompa zrzucić. Ja widziałam tylko ten czerwony...przypadł do gusty więc odłożyliśmy:) Pomarańczowy też neutralny dla chłopca i dziewczynki:) Normalnie dla mnie to jak kupno samochodu, tyle pytań:p
 
ja to w lesie jestem jesli chodzi o spacerowki ale to dlatego ze niezbyt mocno interesuje mnie temat jako ze nie mam jeszcze potrzeby zakupu.moze jak bede miala to wroce i lepiej sie tu wczytam:)

magdzia-zapp mi sie podoba ale ostatnio uslyszlam od znajomej "poszukiwaczki spacerowki" jej opinie na temat tego wozka i stwierdzial ona :"odpada bo ma nierozkladane miekkie siedzisko (jest ju zmodel z rozkladanym ale kubełkowym i trzeba zdejmowac siedzisko zeby go zlozyc - kicha moim zdaniem) "

madzik-poki co mysle ze zdecydowalabym sie na mclarena (ale nawet nie macalam.tak tylko patrzac wizualnie)

sasanka-moim zdaniem lepiej palak
 
mysza-pomyslalam o tym samym:)no moze nie do konca o restauracji ale o spozywaniu posilkow;) na palaku to zawsze jakies zabawki zaczepic mozna a na tacy?pojecia nie mam
 
Foty z komórki to byś musiała najpierw na kompa zrzucić. Ja widziałam tylko ten czerwony...przypadł do gusty więc odłożyliśmy:) Pomarańczowy też neutralny dla chłopca i dziewczynki:) Normalnie dla mnie to jak kupno samochodu, tyle pytań:p

jutro za dnia postaram się pstryknąć jakieś normalnym aparatem i wstawić bo z kom to już wyższa szkoła jazdy u mnie....
 
reklama
magdzia-zapp mi sie podoba ale ostatnio uslyszlam od znajomej "poszukiwaczki spacerowki" jej opinie na temat tego wozka i stwierdzial ona :"odpada bo ma nierozkladane miekkie siedzisko (jest ju zmodel z rozkladanym ale kubełkowym i trzeba zdejmowac siedzisko zeby go zlozyc - kicha moim zdaniem)

Mamy duza rozkladana spacerowke przy swoim wozku wielofunkcyjnym, potrzeba bylo nam malej, zwrotnej spacerówki i zapp naszym zdaniem to dobry wybór jak na nasze wymogi i kieszeń. Tez czytalam rozne opinie ale nam pasuje :-p
sasanka moim zdaniem pajak:-)
 
Do góry