reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

reklama
ooo jaki fajny wątek. To może mi coś podpowiecie. Ja mam x landera gondolę i spacerówkę, ale będę potrzebowała lekkiej spacerówki takiej na wyjazd do bagażnika, ale te takiej by dziecko zwłaszcza taki 2 latek w niej chwilę posiedział. Podpowiecie coś???

A swoją drogą mam pytanie jak myślicie do ilu lat "nie jest obciachem" by dziecko siedziało w wózku np na zakupy czy 3 latek to już przesada, a może 4 latek??? Pytam z ciekawości
 
ooo jaki fajny wątek. To może mi coś podpowiecie. Ja mam x landera gondolę i spacerówkę, ale będę potrzebowała lekkiej spacerówki takiej na wyjazd do bagażnika, ale te takiej by dziecko zwłaszcza taki 2 latek w niej chwilę posiedział. Podpowiecie coś???

A swoją drogą mam pytanie jak myślicie do ilu lat "nie jest obciachem" by dziecko siedziało w wózku np na zakupy czy 3 latek to już przesada, a może 4 latek??? Pytam z ciekawości

Codziennie mijam na spacerze panią z dużym dzieckiem w spacerówce TAKO. Chłopiec ma pewnie ze cztery lata, kolana pod brodą, pokurczony jak paragraf, owinięty kocem dziś był i zawsze śpi na siedząco :( Dla mnie masakra, jak już dziecku nogi do ziemi wiszą, to czas zrezygnować z wózka, moim skromnym zdaniem.
 
kropa-zupelnie sie z toba zgadzam.po to ma dziecko nozki.pamietam ze jak "bawilam dzieci" a troche ich bylo to tak chyba 2-2,5 lata mialy a potem sie wlokly po prostu tudziez na rowerki przesiadaly z tym ze w NL trening rowerka zaczyna sie bardzo szybko bo czterolatki czasem na nim juz do szkoly pomykaja.mlodsze dzieci widzi sie czesto na takich drewnianych do odpychania noga:)
 
ooo jaki fajny wątek. To może mi coś podpowiecie. Ja mam x landera gondolę i spacerówkę, ale będę potrzebowała lekkiej spacerówki takiej na wyjazd do bagażnika, ale te takiej by dziecko zwłaszcza taki 2 latek w niej chwilę posiedział. Podpowiecie coś???

A swoją drogą mam pytanie jak myślicie do ilu lat "nie jest obciachem" by dziecko siedziało w wózku np na zakupy czy 3 latek to już przesada, a może 4 latek??? Pytam z ciekawości
Tiffi polecam Ci i reszcie dziewczyn ten:
WÓZEK SPACERÓWKA LUNA MAMAS PEG PEREGO JAK NOWY (1081571345) - Publiczne Archiwum Allegro
wlasnie dzis zakupilam uzywke za 90zl. i uwazam ze jest zaaaaaaaaaaaaaaaaajefajny, a to juz nasz 5 wozek pojedynczy wiec mam porownanie) lekki, oparcie rozklada sie na plasko, raczka regulowana, no i zlozony zajmuje baaaaaaaardzo malo miejsca, a moj dwulatek wazacy 14kg w nim czul sie swobodnie, a ja pchajac wozek wogole nie czulam jego wagi...
Mysle ze dziecko jest gotowe zeby pozegnac wozek jak ma ok.3 lat, wtedy to juz nie ucieka np. slepo przed siebie wyjety z wozka tylko pilnuje sie mamy :tak:
 
perla szkoda że napisałaś dopiero dziś, bo wczoraj zamknęłąm oczy (ze względu na mega cenę) i kupiłam Peg Perego Si (dla męża oczywiście powiem że kosztował trzy razy mniej) :sorry2: luna naprawdę fajnie się prezentuje, choć ogólny wygląd konstrukcji uważam za dosyć dziwny, ale cała rączka tutaj bardzo dużo punktuje, no i chyba jest lekki a bynajmniej na taki wygląda
 
a jak myślicie, warto uzywaną spacerówkę czy lepiej nową? teraz mam uzywany, ale wydaje mi sie, ze taka spacerówkę bardziej się eksploatuje
 
reklama
ja wypożyczyłam inglesinę- starszy model, który ma jeden pałąk. jestem zachwycona tym, że bez problemu wchodzi do bagażnika, łatwo się otwiera i składa. na razie do maja go mam. widzę inglesinę zippy na allegro, może wylicytuę tanio
 
Do góry