reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

Ja spacerówkę nową, jednak po 3 latach eksploatacji nie chciałabym wózka, tym bardziej że koła piankowe się zuzywają:) Ale to moje zdanie. Mam gondolę używaną i chyba dziś też kupiłabym nową:p Ale to był wózek na pół roku!
Marta gratki dla Poli za 7 miesięcy:)
 
reklama
szukam wózka parasolki i totalnie nie wiem co kupić.. kupiłam bebe confort loola ale sprzedaję, bo jak dla mnie za duża jest, szukam wózka jak najlżejszego i najmniej zajmującego miejsca (do miasta, sklepu, w podróż), ale z rozkładanym siedziskiem na płask, wykonanego z porządnego materiału, z amortyzacją, nie za dużymi kołami i żeby go nie telepało na kostce brukowej czy innym mniej równym terenie, pomóżcie.. wypatrzyłam do tej pory na Allegro takie wózki
Spacerowka JOKER wózek Parasolka Milly Mally Wys13 (1512146781) - Aukcje internetowe Allegro
WOZEK SPACEROWY DELTIM DELTI LIV 2010 6xKOL 7,2kg! (1507163391) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka MAMU renomowanej firmy Mamas&Papas (1515868269) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka Mamas & Papas/Peg Perego OLLIE (1488628659) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK EASY GO LOOP +GRATIS+WYS.0ZŁ_SKLEP_BC_ (1525754432) - Aukcje internetowe Allegro
jednak nie widziałam tych wózków na żywo i nie bardzo mam możliwość zobaczyć... czy możecie mi coś polecić?
 
Ja mam po starszej corci ten ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: LOOLA FULL wózek spacerowy - pojedyńcze rączki> Musze tylko dokupic tapicerke nową. Wozek jest rewelacyjny. Ma duze wygodne i dosyc twarde siedzisko dla dzieci. Dla mnie jest rewelacyjny. Oj podrozowal z nami po calym świecie i jest w super stanie. Jedynie tapicerka do wymiany.

A jesli chodzi o zappy to sa teraz drugie z rozkladanym siedziskiem wózek spacerowy QUINNY ZAPP XTRA 2011 NATURAL MAVIS + KOSZ NA ZAKUPY GRATIS @NOWOŚĆ - rozkładane i odwracane siedzisko!@
 
Cześć mamuśki!
Jestem mamą listopadową 2010 :) Mam pytanie to tych , które mają wózki quinny buzz lub maxi cosi mura.. Macie może parasolki do Waszych wózków ? Orginalne są okropnie drogie, ale może udało Wam się dopasować jakieś inne ? Ja sprawdzałam w sklepie 3 rożne uniwersalne , ale niestety , żadna nie podeszła. Jak macie jakieś sprawdzone to proszę podeślijcie link :)
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
dziewczyny, ze spacerówek to inglesina bardzo dobrze się sprawdza, ale na chodnikach i w miare dobrych drogach. w piasku neistety tonie i nie da sie jechac zupelnie

na piaski i nierówne drogi emmaljunga sprawdza się super. minus to brak odpinanego pałąka

mutsy urban rider bardzo fajny na tereny urozmaicone, ma wszystko- odpinany paląk, układa sięna plasko, buda zachodzi daleko i slonce nie świeci.
 
reklama
Mruczka My mamy Lire 4 i jestem z niej zadowolona, jeździmy już jakieś 2 m-ce. Ale jeżeli kupowałaś z netu, może być mała niespodzianka, bo ona nie waży 6kg, tylko jakieś 8kg. Na urlopie sprawdza nam sie super, dokupiliśmy do niej parasolkę i śpiworek z polarkiem, co wraz z ochroną przeciwwiatrową stanowi wyposażenie na niemal kazde warunki.
Dużym plusem jest to, że nie jest wywrotna i można coś nawieszac na rączki. Wygodnie jest też ją chwycic przy przenoszeniu po schodach. Nawet taki słabeusz jak ja może ją unieść z dzieckiem i zakupami.
Minus to dosyć krótkie raczki bez rekulacji i mały koszyk (ale to mi akurat nie przeszkadza)
 
Do góry