reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

reklama
Hej dziewczyny. No ja czytam, czytam, radzę się i nadal nic nie wiem. Tzn. jakoś nie bardzo z tym doradzaniem. Na razie najbardziej podoba mi się inglesina trip, peg perreggo SI jest fajny ale już droższy. Musze też na żywo poogladać
 
tiffi my mamy inglesinę trip-fajnie wykonana, lekka, łatwo się składa, jedyny minus to 'turkotanie' na kostce brukowej, ale chyba większość spacerówek z piankowymi kołami tak ma
 
Hej dziewczyny! ;)
Czytuję sobie co jakiś czas co piszecie ale bardzo dawno nic nie pisałam.Ciekawe czy któraś mnie jeszcze pamięta ;P

Ale do tematu...Oleńka jest już za długa na gondolę i też jesteśmy właśnie na etapie szukania spacerówki.Przeczytałam cały temat i nadal nie mam pojęcia co kupić.Mam w głowie kompletny mętlik.Jak na razie zainteresowały mnie polecane przez Was Lira 4 i Inglesina trip jednak nie wiem czy końcowa decyzja obejmie któryś z tych.
Zależy nam na tym żeby wózek był stabilny a przy tym niedrogi.Taki,który poradziłby sobie z wiejskimi drogami i wybojami.
Proszę pomóżcie,doradźcie coś bo mam już łeb jak sklep od tego całodniowego szperanie w necie w poszukiwaniu wózka ;)
 
Hej dziewczyny! ;)
Czytuję sobie co jakiś czas co piszecie ale bardzo dawno nic nie pisałam.Ciekawe czy któraś mnie jeszcze pamięta ;P

Ale do tematu...Oleńka jest już za długa na gondolę i też jesteśmy właśnie na etapie szukania spacerówki.Przeczytałam cały temat i nadal nie mam pojęcia co kupić.Mam w głowie kompletny mętlik.Jak na razie zainteresowały mnie polecane przez Was Lira 4 i Inglesina trip jednak nie wiem czy końcowa decyzja obejmie któryś z tych.
Zależy nam na tym żeby wózek był stabilny a przy tym niedrogi.Taki,który poradziłby sobie z wiejskimi drogami i wybojami.
Proszę pomóżcie,doradźcie coś bo mam już łeb jak sklep od tego całodniowego szperanie w necie w poszukiwaniu wózka ;)
Pamiętam cię ;-)
Trudno mi coś doradzić, bo ja kupiłam x-landera XA gondola i spacerówka i na co dzień, na spacery będziemy używać tego x-landera, natomiast potrzebuję spacerówki typu parasolka na wypady do centrum handlowego i na wakacje. Mnie się podobają dwa typy peg perego pliko mini i inglesina trip. Podobają mi się jeszcze peg perego si ale on jest droższy. I musze jeszcze małą przymierzyć do cybexa bo dużo osób go poleca
 
Asieńka, ja też Cię pamiętam :) Do tej pory jeździłyście w gondoli? WOW Radek nie mieści się już od kiedy skończył pół roku, a gondole mieliśmy sporą :) A Ola się nie buntuje, że na leżąco?

Asieńka, tiff, nie chcę się powtarzać, bo ktoś pomyśli, że robię Cybexowi reklamę ;) Ale świetnie sprawdza się na leśnych drogach i wybojach, bo ma amortyzowane wszystkie cztery koła :) Poleca, my na co dzień w koło domu jeździmy Teutonią, Cybexa zabieram zawsze do mamy - a tam właśnie wieś i polne drogi. No i jak jedziemy gdzieś dalej od domu, do innego parku czy na zakupy, to Cybex. Jest super, a że mam porównanie do Teutonii, to byle co mnie raczej nie zadowoli ;)
 
Asieńka, ja też Cię pamiętam :) Do tej pory jeździłyście w gondoli? WOW Radek nie mieści się już od kiedy skończył pół roku, a gondole mieliśmy sporą :) A Ola się nie buntuje, że na leżąco?
Skądże!Bardzo jej to odpowiada,lubi sobie jeszcze pospać w wózeczku,ale tak jak pisałam,nie mieści się już w niej a poza tym mam dość tego olbrzyma.Aż mi czasem głupio jak jedziemy busem i on tyle miejsca zajmuje.Nie mogę go wnieść sama na pierwsze piętro a taką spacerówkę to hyc pod pachę i na górę ;)

Asieńka, tiff, nie chcę się powtarzać, bo ktoś pomyśli, że robię Cybexowi reklamę ;) Ale świetnie sprawdza się na leśnych drogach i wybojach, bo ma amortyzowane wszystkie cztery koła :) Poleca, my na co dzień w koło domu jeździmy Teutonią, Cybexa zabieram zawsze do mamy - a tam właśnie wieś i polne drogi. No i jak jedziemy gdzieś dalej od domu, do innego parku czy na zakupy, to Cybex. Jest super, a że mam porównanie do Teutonii, to byle co mnie raczej nie zadowoli ;)


To co piszesz o jego sprawowaniu się na wyboistych drogach mi się podoba ale ta cena nie spodoba się mojemu Marcinowi :p
Kurde pewnie skończy się tak,że pojedziemy do sklepu i zobaczymy co nam tam zaproponują ;p
 
Ostatnia edycja:
jeżeli potrzebujesz czasami przenieść gdzieś wózek polecam lirę lub inny wózeczek o siedzeniu kubełkowym, bo można wygodnie chwycić. I nie jest taki wywrotny, jak ponawieszać zakupy na raczkach.
 
reklama
Poczytałam jeszcze więcej o tej lirze 4 i chyba na nią się zdecydujemy.Dużo dobrych opinii no i cena przystępna.Poza tym jest też bardzo ładny :D
Mam nadzieję,że jutro pojedziemy do sklepu bo już się na niego napaliłam hehehe :D

Dzięki wielkie za pomoc dziewczyny!! ;)
 
Do góry